Rezultate te kerkimit per termin: +Juria

Total: 3071
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.744Z

E injoron juria

Nga Express më 04 maj 2011 në ora 09:37 Kënga e Florit “Tallava” ka rezultuar një nga më të pëlqyerat dhe rrjedhimisht më të klikuarat, edhe pse nuk ka marrë vlerësimet e pritura nga anëtarët e jurisë profesioniste të “Top Fest 8”, Juliana Pasha, Florent Boshnja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.222Z

Shpallet Juria e Balkanikas

Shpallet juria nderkombetare e Konkursit Letrar Balkanika. Juria ka per kryetar Andree achtel rektor i Universitetit Amerikan ne Kirgistan dhe anetare Igor Chipev Bullgari Lefteris Kalospyros Greqi Aleksandar Prokopiev Maqedoni Vasile Andru Rumani Adriana Marcetic Serbi Timur Muhidin Turqi dhe Diana

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.244Z

Shpallet juria

Galeria e Arteve e Kosovës ka shpallur të mërkurën shpalli emrat e jurisë për ekspozitën Artistët e së Nesërmes 2012. Juria profesionale e përbërë nga Aaron Multon, Alban Muja dhe Janka Vukmir, do të përzgjedh fituesin që do të shpërblehet me një rezidencë 6-javëshe në New York

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.056Z

Festivali i Venecias caktohet juria

U caktua dje juria ndërkombëtare e Konkursit të Festivalit të 68-të Ndërkombëtar të Artit Kinematografik të Venecias Juria do të drejtohet nga regjisori, producenti dhe skenaristi amerikan Darren Aronofsky, i njohur me filmin “Blac

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.059Z

Caktohet juria në Festivalin e Venecias

Nga Express më 09 korrik 2011 në ora 16:47 Është caktuar juria ndërkombëtare e Konkursit të Festivalit të 68-të Ndërkombëtar të Artit Kinematografik të Venecias. Juria do të drejtohet nga regjisori, producenti dhe skenaristi amerikan Darren Aronofsky, i njohur me filmin ‘Blac

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.782Z

Juria pret QKK-në

Kanë kaluar afro 2 muaj që kur Qendra Kinematografike e Kosovës ka përmbyllur konkursin për disa fusha filmike. Që nga 24 shkurti i vitit 2010 e deri sot, juria e përbërë nga Eqrem Basha, Selami Taraku, Çun Lajçi, Jahi Jahiu, Selman Jusufi, Agim Selimi dhe Jeton Neziraj nuk kanë arritu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.805Z

Goditet juria e Tu si que vales

var fbShare url httpvizionplusalgoditet-juria-e-tu-si-que-valessize smallbrbr4 fantastiket i ka quajtur moderatori Florian Agalliu anetaret e jurise se spektaklit me te madh te talenteve Tu si que vales Megjithate duket se dicka e pazakonte do te ndodhe neser ne mbremje ne ekranin e Vizion Plus Â

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama