Rezultate te kerkimit per termin: +Justin +Bieber

Total: 883
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.841Z

Paditet Justin Bieber

Një fotograf ka paditur këngëtarin e njohur Justin Bieber, pasi, ai kishte urdhëruar truprojën e tij që ta sulmojë dhe ti marrë kasetën me të cilën e ka filmuar në kamerën e tij. Më parë ishte raportuar se fotografi Jeffrey Binion dha një deklaratë në polici më 5 Qershor, duke bë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.489Z

Justin Bieber udhëton në hënë!

Në mesin e turistëve të parë të cilët do të udhëtojnë në hënë me Vigin Galactic,do të jetë edhe këngëtari kanadez,Justin Bieber. Sipas BBC,pop ylli do tiu bashkohet personaliteteve të njohura që tashmë i kanë rezervuar  vënd në këtë udhëtim edhe miliarderit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.565Z

Justin Bieber kërkon shumë

Justin Bieber ka standarde të larta kur është fjala për vajzat. Këngëtari adoleshent, Justin Bieber, i cili kohëve të fundit ka pranuar se ka një “tërheqje” nga Kim Kardashian, e cila është 29-vjeçare, thotë se kur është fjala për vajzat kërkon shumë nga ato. “Duhet të ke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.755Z

Justin Bieber i preferuari i kanadezëve

Justin Bieber vazhdon të jetë ylli i preferuar në Kanada pasi ka fituar çmimin Artisti ivitit, në ndarjen e çmimeve që u zhvillua të Dielën mbrëma në Toronto. Tinej Xheri u emërua Your Fave Artist/Group Of The Year, duke mposhtur Carly Rae Jepsen dhe reperin Drake, por nuk ishte i prani

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.146Z

Justin Bieber: Familja mbi gjithçka

Justin Bieber gjithnjë ka dhënë prova se është një person i cili është shumë i përkushtuar ndaj karrierës së tij, por kur bëhët fjalë për familjen, asgjë tjetër nuk ka më shumë rëndësi se ajo. Është bërë me dije se babai i këngëtarit i është nënshtruar një operacioni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.946Z

Justin Bieber shfaqet mahnitës në Kinë

Këngëtari 19-vjeçar kanadez, Justin Bieber, së fundmi është shfaqur në një koncert të zhvilluar në Shangai në Kinë. Këngëtari i preferuar nga shumica e adoleshentëve, pavarësisht se asnjëherë nuk e ka humbur rastin të bëhet pjesë e një numri të madh skandalesh publike, asnjë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.531Z

Miley Cyrus këshillon Justin Bieber!

Këngëtarja e njohur Miley Cyrus ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin e moderatorit Jay Leno, eper tu intervistar dhe sigurisht për të qenë më pranë publikut. Në bisedën e zhvilluar neje vëmendje të vecantë ajo I ka kushtuar dhe Justin Bieber, 19 vjecarit I cili prej kohësh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama