Rezultate te kerkimit per termin: +Jusuf +Vrionin +Frynte

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] jusuf / docs[0] 1137 / hits[0] 1691 / keyword[1] vrionin / docs[1] 69 / hits[1] 86 / keyword[2] frynte / docs[2] 378 / hits[2] 393 /
Keni bërë dashuri me Ramën?: Jemi puthur pa pështymë kaq!
  • 2019-04-09

Keni bërë dashuri me Ramën?: Jemi puthur pa pështymë kaq!

Nga Mimoza Ahmeti As unë nuk e dija deri atë mëngjes kur ra telefoni: Jam unë, tha ai, sot më 11°° te Lidhja e Shkrimtarëve. Kishte fytyrën e habisë natyrale dhe sytë e tij ishin dy flegra pas të cilave montohej në distancë inteligjenca, trupi i tij i mëndafshtë i pështjellë me