Rezultate te kerkimit per termin: +Juve

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.010Z

Juve-D'Agostino: ditë vendimtare

Torino - Juve e pret krahëhapur duke e ditur se vetë D’Agostino mezi pret të fluturojë drejt Torinos. Në fakt, marrëveshja ndërmjet Juventusit dhe Gaetano D'Agostinos pritet të bëhet së shpejti, pasi të merret edhe pëlqimi i Udinezes. Aktualisht këtu edhe kanë ngecur disi gjërat.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.529Z

Juve interesohet per Jermaine Defoe

Juventusi raportohet se eshte duke pergatitur oferte per afatin kalimtar dimeror per sulmuesin e Tottenhamit Jermain Defoe. Tuttosport shkruan se bordi i ri i JuveS deshiron te sjelle emra te medhenj ne afatin kalimtar te janarit pasi eshte kritikuar per kete fushate gjate afatit kalimtar veror.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.444Z

Lipi: "Juve, ekipi më i përforcuar”

Trajneri i Italisë, Marcelo Lipi, pohoi se skuadra që është përforcuar më shumë është Juventusi, duke bërë edhe disa parashikime: "Favorite qëndrojnë të zakonshmet: Inter, Roma, Fiorentina, Juve, Milan. Interi është kampioni në fuqi, Roma është e mësuar të majë, Milanin është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.901Z

Juve me hap kampioni, 10 fitore radhazi

Juventus ka shënuar fitoren e dhjetë radhazi pasi mposhti në trasnfertë Udinesen me rezultat 0-4. Edhe pse Allegri e nisi ndeshjen me mendjen te sfida e mesjavës për Kupë duke lënë pushim disa nga titullarët, Udinese nuk u tregua një kundërshtar i denjë për kampionët aktualë. Dybal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.317Z

Kamoranesi e Trezege, lamtumirë Juve

Gjendje e tensionuar në klubin e Juventusit. Pas rezultateve zhgënjyese të javëve të fundit, duket se edhe harmonia brenda ekipit ka pësuar të çara, për disa të lojtarë madje të pariparueshme. Pasi “ndoqi” Interin për më shumë se gjysmë sezoni, tani Juve duhet të kënaqet me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.918Z

Juve dhe Liverpool nisin negociatat për Aquilanin

Juventusi ka filluar negociatat me Liverpoolin për të përcaktuar çmimin e transferimit të Alberto Aquilanit. Gazzetta dello Sport shkruan se Aquilani, i cili aktualisht është i huazuar te Juve, dëshiron të mbetet në Torino. Marrëveshja e tij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.300Z

Juve-Napoli, një sfidë titulli edhe jashtë fushe (FOTO)

Juventus-Napoli, ndeshje që do të luhet të shtunën, nuk është deçisive vetëm brenda fushe për luftën për titull. Për mediat italiane ka edhe një betejë jashtë fushe. Bëhet fjalë se kush është më e bukur nga gratë, të dashurat e futbollistëve, por edhe tifozet e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama