Rezultate te kerkimit per termin: +Juven

Meta: total 647 / total_found 647 / time 0.000 / keyword[0] juven / docs[0] 647 / hits[0] 713 /
No Pic available
  • 2017-05-31

Zidane: Me Juven finale speciale. Dybala, armiku numër 1

Pas day media të Juventusit i ka ardhur radha Real Madridit, finalistit tjetër të Champions-it, që do të jetë i angazhuar në Cardiff, të shtunën e ardhshme. Zinedine Zidane foli në një konferencë shtypi për ndeshjen më të rëndësishme të sezonit: Është një finale, të cilën do t

Kristiano Ronaldo kërcënon Juven, 13 gola në 4 javë
  • 2017-05-18

Kristiano Ronaldo kërcënon Juven, 13 gola në 4 javë

Juventusi është i paralajmëruar. Kur mbeten edhe pak javë nga finalja e Championsit që do të luhet  në Kardif mes bardhezinjëve dhe Realit të Madridit, Los Blancos mund të krenohen me formën e mrekullueshme të Kristiano Ronaldos. Fituesi i “Topit të Artë” po kalon një mom

No Pic available
  • 2017-05-12

Ëndrra e Elseid Hysajt: Dua të bëhem si Havier Zaneti

Mbrojtësi i Kombëtares Elseid Hysaj ka dhënë ditën e sotme një intervistë për Radio Kiss Kiss Napoli. Shkodrani që aktivizohet në radhët e Napolit ka folur në këtë intervistë për ecurinë pozitive që po kalon skuadra e tij gjatë këtij sezoni, si dhe për dëshirën e madhe për t

No Pic available
  • 2017-04-30

Dybalan e donte gjysma e Europës, por zgjodhi Juven për një arsye

Zgjatja e kontratës mes Paulo Dybalas dhe Juventusit kërkoi kohë, por në fund firma e shumëpritur erdhi. Për rinovimin ka folur në një intervistë për Corriro dello Sport agjenti i Dybalas Pierpaolo Triulzi. Është talenti më i mirë në Europë, menjëherë pas Messit dhe Ronaldos. Ësht

No Pic available
  • 2017-04-19

Luis Enrique kërcënon Juven: Ne bëjmë tre gola në tri minuta

Luis Enrique u shfaq në një konferencë shtypi sot, për të folur për ndeshjen vendimtare të së mërkurës në Camp Nou, kundër Juventusit. Kujtojmë se çerekfinalja e parë e Ligës së Kampioneve mes këtyre dy skuadrave ka përfunduar 3-0 në favor të bardhezinjve torinezë. Natyrshëm,

No Pic available
  • 2017-04-15

Luis Enrique kërcënon Juven: Do ta përmbysim rezultatin

Luis Enrique doli sot pas mesditës në një konferencë shtypi, ku foli për situatën te Barcelona dhe analizoi ndeshjen e kësaj të shtune, kundër Real Sociedad. Lidhur me këtë të fundit, trajneri katalanas u shpreh: Real do të vazhdojë të bëjnë të njëjtën gjë si deri më tani. Kur

Dybala rinovon kontratën me Juven, ja si feston kryeministri Rama
  • 2017-04-14

Dybala rinovon kontratën me Juven, ja si feston kryeministri Rama

Paulo Dybala ka rinovuar kontratën me Juventusin deri në vitin 2022, duke i dhënë fund zërave për një largim të mundshëm te skuadra të mëdha si Reali apo Barcelona. Autori i dy golave në fitoren 3-0 ndaj Barcelonës në Champions ka gëzuar jashtë mase tifozët e Zonjës së Vjetër Rin