Rezultate te kerkimit per termin: +Juventuesin

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] juventuesin / docs[0] 2 / hits[0] 2 /
Arsenal-Napoli, spektakël i garantuar në Emirates Stadium!
  • 2019-04-11

Arsenal-Napoli, spektakël i garantuar në Emirates Stadium!

Një triumf i mundshëm në Europa League duket si shpëtimi i vetëm për Arsenalin dhe Napolin  që në këtë sezon nuk kanë arritur të shfaqin diçka për tu mbajtur mend. Të dyja skuadrat do të vihën përballë njëra-tjetrës në fazën çerekfinale të kompeticionit të dytë më të r

No Pic available
  • 2009-11-29

Ferrarra: Mendojme per Kaljarin, nuk ka lidhje racizmi me Juven

Pas humbjes me Bordone, Juve e ka perqendruar vemendjen tek ndeshja e kampionatit perballe Kaljarit. Trajneri bardhezi ndihet pak i merzitur me faktin qe racizmi lidhet me ekipin e Juves, nje jave para ndeshjes me Interin. Sipas Ferrares, Juve kerkon maksimumin ne cdo ndeshje dhe racizmi eshte nje p