Rezultate te kerkimit per termin: +KQZ

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.213Z

Zgjedhjet me KQZ apo KQZ pa zgjedhje!

Nga Arben Manaj Nuk është e thënë që Shqipëria të hyjë në ndonjë palë zgjedhje pa ndonjë kleçkë, edhe 23 vjet pas rënies së komunizmit. KQZ-ja, ende e paformatuar, dhe si janë sinjalet nuk ka për të ndryshuar formati, duket se do të zërë një pjesë të konside

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.132Z

KQZ: Depozitimi i firmave vetëm pranë KQZ-së

Autori i Lajmit: red.Çdo parti politike, që regjistrohet në garën elektorale dhe që nuk ka mandate në Kuvend, duhet të depozitojë në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve listën e kandidatëve të saj për çdo qark, të shoqëruar këtë me 10 mijë firma të noterizuara. Komisioni Qendror i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.853Z

Gati KQZ-ja

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, sot mbajti mbledhjen e 60-të për vitin 2013, të kryesuar nga kryetarja e KQZ-së, znj. Valdete Daka. Sipas Kryeshefit Ekzekutiv të Sekretariatit të KQZ-së, Enis Halimit, Qendra e Numërimit dhe Rezultateve është n&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.312Z

KQZ diskuton Kurbinin

brbrKomisioni Qendror i Zgjedhjeve ka nisur shqyrtimin e kerkeses ankimore te PD e cila kerkon shpalljen te pavlefshme dhe per pasoje riperseritjen e zgjedhjeve ne Bashkine Kurbin Perfaqesuesi i PD Ivi Kaso tha se paligjshmeria dhe shkelja e ligjit ka nisur nga vete KQZ e cila shkarkoi pa te drejte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:32.344Z

KQZ rrëzon referendumin

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve rrëzoi dje kërkesën për referendum të depozituar nga Komiteti për Mbrojtjen e Kushtetutës. Aristir LumeziMe 8 vota kundër dhe një pro, anëtarët e KQZ-së e konsideruan jo kompetencë të tyre shqyrtimin e një kërkese që, sipas tyre, kërkon zhvillimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.004Z

KQZ Celibashi vs Gjata

KQZ Celibashi vs Gjata E enjte 11 Prill 2013 1518 Ilirjan CelibashiVendimi i komisionit te ligjeve per lirimin nga detyra te nje anetari te KQZ ka ndare ne dy kampe edhe njerezit qe kane drejtuar kete institucion Ilirjan Celibashi qe ka qene ne krye te KQZ gjate qeverisjes socialiste argumenton

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.160Z

KQZ jashte funksionit

Përfaqësuesi i tretë i opozitës i propozuar nga PBDNJ-ja, Jani Jani ka deklaruar ngrirjen e veprimtarisë e tij në KQZ, çka pas dorëheqjes së dy anëtarëve të PS, Denar Bibës dhe Albana Shtyllës  një ditë me par&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama