Rezultate te kerkimit per termin: +KZAZ

Total: 5158
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:13.857Z

Zgjedhjet 2013, PS me shumicënë 45 KZAZ, PD në 44 KZAZ

Të tjera rreth shkrimit Deputetët jashtë listës së zgjedhësve TIRANE- Komisionet Zonale të Administrimit Zgjedhor në zgjedhjet e ardhshme parlamentare do të përbëhen nga 2 anëtarë të Partisë Demokratike, dy të Partisë Socialiste dhe nga 1 anëtar të LSI-së dhe PBDN

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.314Z

Tension në KZAZ-në 55

Tension ne KZAZ-në numër 55 në njësinë numër 11 në Tiranë. Situata është ndezur kur kryetari i kësaj KZAZ-je ka kërkuar vijimin e numërimit deri në përfundim të procesit, por përfaqësuesit socialistë n&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:56.712Z

KSHH: Probleme me KZAZ-te

Komisioni Shqiptar i Helsinkit monitoroi punen e KZAZ-ve ne Tirane, Fier, Vlore, Gjirokaster, Durres, Korçe, Shkoder dhe Kukes, ku rezulton te kete mjaft probleme. Sipas KSHH-se, mjaft komisione te qendrave te votimit nuk jane ngritur. Ne raport thuhet se “sipas orareve te af

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:59.020Z

Ne KZAZ Nr.54

Ne KZAZ nr. 54 qe ndodhej ne shkollen 8-vjeçare “Avni Rustemi” eshte edhe numri me i vogel i votuesve pasi ketu jane depozituar vetem 20 kuti nga qendrat e votimit. Deri ne oren 09.00 ne kete KZAZ ishin numeruar 5 kuti dhe ishin ne proces numerimi 5 te tjera. Sipas rezultateve te para jo zyrtar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:59.020Z

Ne KZAZ Nr.57

Ne KZAZ nr 57 te instaluar ne gjimnazin Ismail Qemali jane numeruar deri ne oren 8.30 nga 178 kuti vetem 36 prej tyre qe i perkasin zones se Pezes e Kasharit. Sipas sondazheve te para deri ne keto momente PS eshte ne nje avantazh te lehte kundrejt PD-se. I pranishem ne kete KZAZ ishte edhe kandidati

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.832Z

KZAZ 35 nderpritet numerimi

Që prej orës 22.20, numërimi në KZAZ  35 në shkollën e mesme "Myslym Keta", në Kombinat është ndërprerë. Nënkryetari dhe kryetari i kësaj KZAZ-je japin versione të ndryshme për këtë ndërprerj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.314Z

Tension ne KZAZ-ne numer 55

Tension ne KZAZ-në numër 55 në njësinë numër 11 në Tiranë. Situata është ndezur kur kryetari i kësaj KZAZ-jë ka kërkuar vijimin e numërimit deri në përfundim të procesit, por përfaqësuesit soc

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama