Rezultate te kerkimit per termin: +Kabineti

Total: 4823
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.312Z

Mblidhet kabineti Rama

Kabineti Rama zhvillon mbledhjen e parë zyrtare për këtë vit. Mbledhja e Këshillit të Ministrave zhvillohet disa ditë pasi kryeministri Rama zhvilloi një mbledhje informale me ministrat e kabinetit të tij në Radhimë të Vlorës. Në mbledhjen e sotme pritet të shqyrtohen prioritetet e qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.274Z

Itali betohet kabineti qeveritar

0 Mateo Renzi eshte ulur zyrtarisht ne karrigen e kryeministrit dhe kalimi formal i pushtetit ka qeneduk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.060Z

Kabineti i Dr. Caligarit

Sonte ora 19.00 ne Akademine e Filmit dhe Multimedias Marubi shfaqet filmi horror Kabineti i Dr. Caligarit Das Cabinet des Dr. Caligari 1920 52 min i regjisorit Robert Wiene. Filmi eshte deshmi e realizimeve te kinemase se hershme gjermane. Luajne erner Krauss Conrad Veidt Friedrich Feher.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.925Z

Kabineti diskriminues

Biblioteka Kombëtare dhe Universitare e Kosovës, si institucion bibliotekar kryesor i vendit është duke diskriminuar studentet me probleme në të parë. Kabineti për të verbër, i cili ekziston në kuadër të BKUK, mbyllet në ora 16:

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.048Z

Siri jep doreheqjen kabineti qeverises

Kabineti i qeverisë siriane dha dorëheqjen disa minuta më parë, lajmëroi një zëdhënës në Televizionin Shtetëror Sirian. Presidenti Bashar al-Assad informoi se ka pranuar dorëheqjen, e cila atij iu paraqit më parë gjat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.945Z

Holande betohet kabineti pro-europian

Një kabinet i ri qeverituar, i udhëhequr nga kryeministri Mark Rutte, u betua ditën e hënë përpara mbretëreshës në Holandë. Partia liberale e Ruttes dhe laburistët e qendrës së majtë realizuan një koalicion midis tyr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.106Z

Ja kabineti i Shpend Ahmetit

Kryetari i kryeqytetit, Shpend Ahmeti në ditën e parë në orar të plot në komunën e Prishtinës ka prezantuar kabinetin e tij. Ja kabineti: Dardan Sejdiu- Nënkrytar i komunës së Prishtinës.     Liburn Aliu- Drejtori i Urbanizmit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama