Rezultate te kerkimit per termin: +Kaca

Meta: total 290 / total_found 290 / time 0.000 / keyword[0] kaca / docs[0] 290 / hits[0] 533 /
Në katër vite, 25 të rrëmbyer. Dosjet mbipopullojnë Krimet e Rënda (EMRA)
  • 2018-12-04

Në katër vite, 25 të rrëmbyer. Dosjet mbipopullojnë Krimet e Rënda (EMRA)

Për katër vitet e fundit, Prokuroria e Krimeve të Rënda ka hetuar rrëmbimin e 25 personave të zhdukur në mënyrë të çuditshme dhe pa asnjë gjurmë. Dosjet janë referuar nga prokuroritë e rretheve pas elementeve shtesë, dëshmive dhe këqyrjes së mjaft kamerave që i ka bindur hetuesit

Makina luksoze kontrabandë, 5 në pranga e 3 në kërkim
  • 2018-05-21

Makina luksoze kontrabandë, 5 në pranga e 3 në kërkim

Foto ilustruese Prokuroria e Tiranës ka shkatërruar një grup të mirëorganizuar i cili trafikonte kontrabandë në vendin tonë automjete tip range Rover të vitit 2015, duke shmangur vlerën e doganës. Disa doganierë, një punonjës i agjencisë së regjistrimit të automjeteve dhe disa boizn

Nis protesta, Kryemadhi e Basha flasin të fundit. Në foltore edhe Zagani
  • 2018-01-27

Nis protesta, Kryemadhi e Basha flasin të fundit. Në foltore edhe Zagani

Sipas programit të opozitës së bashkuar, kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi dhe ai i PD-së, Lulzim Basha do të flasin të fundit në protestën e kryesuar prej tyre. Të dy liderët do të takohen në hyrje të Bulevardit, teksa do të nisen të dy nga selitë e partive për të mbërritur s

Fshati Kullë; nxënësit pa mësim, mësuesit në ekskursion
  • 2017-10-03

Fshati Kullë; nxënësit pa mësim, mësuesit në ekskursion

Mësuesit e fillores shkojnë ekskursion në Maqedoni. DAR: Nuk kemi dijeni Bashkia : Rikonstruksioni u vonua prej zgjedhjeve zgjedhjeve, në shkollë ishin 4 QV Viti akademik 2017-2018 ka nisur në 11 shtator, por fëmijët e ciklit nëntë vjeçar si dhe ata të gjimnazit në fshatin Kullë të Su

Rrugës i del pronari, nxënësit rrezikojnë të bien në lumë
  • 2017-03-02

Rrugës i del pronari, nxënësit rrezikojnë të bien në lumë

Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së mërkurës rrezikun që u kanoset çdo ditë fëmijëve dhe banorëve të dy fshatrave të Librazhdit, të cilët mund të mbyten në lumë, sepse rrugës së fshatit i ka dalë pronari. 15 fëmijë, nxënës të shkollës 9 -vjeçare të Hotolishtit dhe 400 banor

Arrestohen shpërndarësit e drogës në pikat e basteve
  • 2017-01-07

Arrestohen shpërndarësit e drogës në pikat e basteve

Dy të rinj, shpërndarës droge janë arrestuar nga policia e Dibrës, duke i sekuestruar edhe 200 doza me kanabis. Sipas policisë, të rinjtë lëndën narkotike do ta shpërndanin në lokale pika bastesh dhe lojra fati. Të arrestuarit janë: Elton Keshi, 20 vjeç, banues në Majtar-Dibër, i ci

Dibër, arrestohen shpërndarësit e drogës në pikat e basteve
  • 2017-01-07

Dibër, arrestohen shpërndarësit e drogës në pikat e basteve

Dy të rinj, shpërndarës droge janë arrestuar nga Policia e Dibrës, duke i sekuestruar edhe 200 doza me kanabis. Sipas policisë, të rinjtë lëndën narkotike do ta shpërndanin në lokale pika bastesh dhe lojna fati. Të arrestuarit janë Elton Keshi, 20 vjeç, banues në Majtar, Dibër, i ci