Rezultate te kerkimit per termin: +Kace

Meta: total 216 / total_found 216 / time 0.000 / keyword[0] kace / docs[0] 216 / hits[0] 326 /
De Biasi në dyshim për sulmin ndaj Izrealit
  • 2017-06-09

De Biasi në dyshim për sulmin ndaj Izrealit

Stërvitja e pasdites e kuqezinjve këtë të Enjte u përqendrua kryesisht te rreshtimi taktik që Shqipëria do të ketë në ndeshjen eliminatore për Botërorin Rusi 2018 kundër Izraelit. Pas minutave të para që zgjatën shumë pak krahasuar me ditët e kaluara, trajneri De Biasi u përqendru

Cikalleshi Lenjani e Kace me syte nga merkato e janarit
  • 2016-11-29

Cikalleshi Lenjani e Kace me syte nga merkato e janarit

var fbShare url httpvizionplusalcikalleshi-lenjani-e-kace-me-syte-nga-merkato-e-janaritsize smallp styletext-align justifyDisa po shkojne pertej parashikimeve ne ekipet ku luajne por njekohesisht jane te shumte futbollistet legjionare kuqezi te cilet mezi po presin janarin per te nderruar skuader e

Nuk kane fund problemet per Kacen mund te largohet nga Plzen
  • 2016-11-18

Nuk kane fund problemet per Kacen mund te largohet nga Plzen

var fbShare url httpvizionplusalnuk-kane-fund-problemet-per-kacen-mund-te-largohet-nga-plzensize smallp styletext-align justifyProblemet e perjetuara se fundi me Kombetaren e kane ndjekur Ergys Kacen edhe ne klubin e tij Viktoria Plzen ne te cilin u huzua per te pasur me teper mundesi aktivizimi Mi

No Pic available
  • 2016-11-15

6 muaj më parë De Biasi shpallej Nder i Kombit, tani në sulm për ta hequr: Çfarë biznesi fshihet?

Në 11 Mars të vitit të kaluar trajneri i kombëtares shqiptare të futbollit u vlerësua nga Federata Shqiptare e Futbollit me titullin Nderi i Kombit në Futboll për arritjet në fazën eleminatore të kampionatit Europian Francë 2016. Një qokë që u shkoi për shtat të dyja palëve, si tek

Abrashi i menjanuari i radhes
  • 2016-11-15

Abrashi i menjanuari i radhes

var fbShare url httpvizionplusalabrashi-i-menjanuari-i-radhessize smallbrbrNe fillim Shkelzen Gashi pas ndeshjes me Maqedonine Me tej Ergys Kace pas asaj me Spanjen Tani trajneri i Kombetares shqiptare Gianni De Biasi duket se ka ftohur marredheniet edhe me nje tjeter futbollist kuqezi Behet fjale

Largimi i Ergys Kaces nga Kombetarja Nuk vij sa te jete trajner De Biasi
  • 2016-10-13

Largimi i Ergys Kaces nga Kombetarja Nuk vij sa te jete trajner De Biasi

Telenovela e largimit te Ergys Kaces nga Kombetarja vijon me serine e radhes Diten e djeshme pati nje sere lajmesh ne lidhje me te ardhmen e tij ne perfaqesuesen tonebr br Diten e sotme gazeta Panorama Sport ka publikuar biseden mes lojtarit dhe gazetarit ku konfirmohet braktisja e Kombetares per

Ergys Kace mund te braktise Kombetaren shqiptare ja arsyeja
  • 2016-10-11

Ergys Kace mund te braktise Kombetaren shqiptare ja arsyeja

Ergys Kace do te braktise Kombetaren shqiptare Jo per mosrespekt te fanelles apo per mungese te ndjeshmerise ndaj kombit por per te mos e pranuar me trajtimin qe i behet nga stafi i kombetares dhe drejtperdrejt nga trajneri De Biazi Mesfushori i huazuar te Plzen pritet qe ne te ardhmen te refuzoje e