Rezultate te kerkimit per termin: +Kadilli

Total: 613
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.168Z

Kadilli Topalli Presidente e Republikes

Jozefina Topalli, vlerësohet si “e denjë” për në postin e presidentes së ardhme të Republikës, nga deputeti i Partisë Demokratike Fatbardh Kadilli. Gjatë një bisede në studion e ABC News, Kadilli vlerësoi figurën e kryeparl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.730Z

Kadilli Rama tenton ta marre pushtetin me dhune

Demonstrata e 21 janarit ishte nje puc i qarte ndaj shteti ligjor. Keshtu ka pohuar deputeti demokrat Fatbardh Kadilli. Sipas tij populli ishte i heshtur ne 28 janar. Kadilli tha se mazhoranca respektoi thirrjen e Bashkimit Evropian ndaj dhe anuloi manifestimin antidhune. Duke iu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.082Z

Kadilli Ne krize eshte vetem opozita

Deputeti i PD Fatbardh Kadilli ka deklaruar se politika shqiptare ndodhet ne krize per shkak te qendrimeve absurde te PS dhe kryetarit te saj Edi Rama. Ketu ska asgje te re. Kemi vetem nje akt me teper te nje strategjie qe Rama ka zgjedhur per te ruajtur postin e tij ka pohuar Kadilli. A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.693Z

Kadilli: Ulje korrupsioni

Keshilltari i Antikorrupsionit te Kryeministrit Berisha, Kadilli, s'eshte pesimist ne lidhje me sondazhet e fundit qe "Transparency Internacional" ka publikuar. Sipas tij, ndonese indeksi i korrupsionit ne Shqiperi mbetet i larte ne lidhje me vendet e tjera, perseri vendi yne ka permiresime vit pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.911Z

Kadilli Prokuroria te nise hetimet mbi Ramen

Deputeti i Partise Demokratike Fatbardh Kadilli i beri thirrje prokurorise te nise hetimet mbi akuzat per afera korruptive dhe gjobevenie prej 100 milion eurosh nga kryetari i Bashkise se Tiranes Edi Rama per projektin e pallateve 35 katesh te diga e Liqenit Artificial. Kryetari i Bashkise Ti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.879Z

Kadilli: Ngritja e bazës së re përfundon më 28 shkurt

Zgjedhjet në PD Koordinatori Faza e parë e ristrukturimit të PD-së, që ka të bëjë me evidentimin e anëtarësisë dhe anëtarësimet e reja në radhët e demokratëve do të përfundojë më 28 shkurt. Lajmi bëhet i ditur nga ish-deputeti demokrat i Korçës, Fatbardh Kadilli, të cilit tas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.407Z

Kadilli Retorika e Rames provokon incidente

Incidentet e fundit në fushatën për zgjedhjet e 8 Majit janë komentuar në studion e ABC News nga deputeti i PD-së Fatbardh Kadilli. Sipas tij është retorika e Ramës ajo që provokon incidente të tilla, pasi retorika e kreut të PS-së &e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama