Rezultate te kerkimit per termin: +Kadri +Veselit

Total: 423
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.268Z

Vjosa Osmani kundër Kadri Veselit

Vjosa Osmani nga LDK nuk ka votuar për kryetar kuvendi Kadri Veselit. Ajo është shprehur kundër Veselit. Po ashtu kundër ishte edhe Arben Gashi, Kujtim Shala dhe Armend Zemaj.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.034Z

Reagim i Vetëvendosjes ndaj Kadri Veselit! (FOTO)

Lëvizja Vetëvendosje, përmes një reagimi ka thënë se Kadri Veseli sot ka dhënë urdhër që deputetëve të opozitës të mos u lejohet mbajtja e një konference për medie në sallat e Kuvendit. Në reagim thuhet se Veseli dha urdhër që të mos lejohet futja në Kuvend e dokumenteve që p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.268Z

Edhe Alma Lama votoi kundër Kadri Veselit

Alma Lama nga Lidhja Demokratike e Kosovës, ka votuar kundër Kadri Veselit. Ajo për "Zëri" ka treguar se vota ishte kundër Kadri Veselit sipas saj, ishte i drejtpërdrejt me vendimin e gjykate kushtetuese qe ka tentuar t'i urdhëroj deputetet se si të votojnë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.261Z

Mimoza surprizë Kadri Veselit

Kryeparlamentari i Kosovës, Kadri Veseli po qëndron për vizitë në qytetin e Gjakovës. Ai u prit nga kryetarja Mimoza Kusari Lila e cila vizitiën e Veselit e vlerësoi si më të rëndësishmen që nga ardhja e saj në postin e kryetares. Pas takimit me dyer të mbyllura u tha se qëllimi i v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.497Z

Thaçi humbi, rrezikun e kemi prej Kadri Veselit

Gjatë një debati që është bërë në emisionin "Zona e Debatit" në Klan Kosova, për zhvillimet e fundit në Kosovë dhe bërjen e Qeverisë, i zëshëm ka qenë Dardan Molliqaj nga Vetëvendosje. Ai, ka kritikuar koalicionin PDK - LDK, që sipas tij i kanë dhënë fuqi një krimineli si Kadr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.526Z

Urimi i Kadri Veselit

Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli përmes një postimi në faqen e tij në “Facebook” ka uruar qytetarët e Kosovës me rastin e festës së Kurban Bajramit. Më poshtë lexoni urimin e Veselit: G&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.192Z

Ilir Meta letër Kadri Veselit: Përulemi përpara Ibrahim Rugovës dhe heronjve të UÇK-së

Me rastin e 9-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës,  kryeparlamentari Ilir Meta i ka përciellë një mesazh urimi homologut të tij në Kosovë Kadri Veseli. Meta shpreh vlerësime të veçanta  për të gjithë ata që sakrifikuan dhe kontribuan në shpalljen e Pavarësisë. Përgjatë let

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama