Rezultate te kerkimit per termin: +Kaimi

Meta: total 28 / total_found 28 / time 0.000 / keyword[0] kaimi / docs[0] 28 / hits[0] 44 /
Pikantet / Është në vete ky? A keni sy në ballë?, stafi korçar acarohet pas penalltisë së Kukësit
  • 2017-10-03

Pikantet / Është në vete ky? A keni sy në ballë?, stafi korçar acarohet pas penalltisë së Kukësit

Nga Muzaka, që pritej të zëvendë sohej një minutë para se të fitonte penalltinë, te kontestimet për Micin dhe fjalimi motivues i Milinkoviçit pas ndeshjes. Kukësi-Skënderbeu ishte një sfidë e veçantë, ku tensioni ishte i pranishëm tek të dyja skuadrat, por mbi të gjitha sjellja e

No Pic available
  • 2017-08-18

Të fortët në futboll/ Gjyqtari Besnik Kaimi: Kaosi në Tomori-Bylis më 99, çfarë u tha arbitrave Ardian Çobo

Ina ALLKANJARI Një ndër emrat më me peshë të futbollit shqiptar, i cili ka kontribuar në rolin e arbitrit kryesor në ndeshje të shumta brenda Shqipërisë dhe jashtë saj është Besnik Kaimi. Me një eksperiencë shumëvjeçare në fushën e arbitrimit, ai numëron sot një sërë arritjesh

Luan Hoxha në arrati, në Tiranë e mashtrojnë dhe i marrin apartamentin
  • 2016-03-06

Luan Hoxha në arrati, në Tiranë e mashtrojnë dhe i marrin apartamentin

Vendimi. Ish-shefi i Shtabit, i dënuar me pesë vite burg për tragjedinë e Gërdecit, ka kallëzuar pronarin e banesës ku jetonte. Pas largimit në SHBA, apartamenti iu shit një personi tjetër. Gjykata urdhëron prokurorinë të rihetojë çështjen Sokol Çobo Ish-shefi i Shtabit të Përgjit

INUK bllokon pallatet tek liqeni, përplasje e re me bashkinë
  • 2015-01-14

INUK bllokon pallatet tek liqeni, përplasje e re me bashkinë

Tiranë - Inspektorati Ndërtimor Urbanistik Kombëtar ka vendosur të pezullojë ndërtimin e disa pallateve pranë digës së liqenit artificial në Tiranë. Leja ndërtimore është dhënë nga Bashkia e Tiranës dhe konflikti ka nisur vite më parë, që kur bashkinë e drejtonte Edi Rama, krye

No Pic available
  • 2013-11-10

Ekonomiku, shpallen 938 fituesit e masterit

TIRANE-Shpallen 938 fituesit e studimeve master, në Fakultetin e Ekonomisë në Universitetin e Tiranës. Ditën e djeshme, ky fakultet ka shpallur 635 fituesit e studimeve të ciklit të dytë, master shkencor dhe master profesional, me kohë të plotë,

Disiplina dënon  Besën, pesë muaj larg Kavajës
  • 2012-11-07

Disiplina dënon Besën, pesë muaj larg Kavajës

KS Besa do të duhet të mendojë nga java tjetër për një stadium ku të akomodohet, pasi vendimi i dhënë dje nga Komisioni i Disiplinës në Federatën Shqiptare të Futbollit e largon këtë skuadër nga Kavaja për më shumë se 5 muaj. Kavajasit janë dënuar dje për ndërprerje të ndeshj

No Pic available
  • 2012-05-14

Grupi B: Nuk ka shaka, ngjitet direkt Partizani

Të kuqtë kthehen në kategorinë e parë, kurse Naftëtarin e pret ndeshja shtesë me Gramozin   Rezultatet e javës së fundit PERMETI TEPELENA     1-0 NAFTETARI DOMOSDOVA      6-0 ALBPETROLI DELVINA            0-0 BILISHT SPORT TURBINA        3-2 PARTIZANI KELCYR