Rezultate te kerkimit per termin: +Kajo +Karafili

Total: 56
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.767Z

Kajo Karafili i preu kokën italianit? Nipi i Myslym Pezës: Ja e vërteta

Nipi i Myslym Pezës, Sokol Peza, i cilëson sajesë dokumentet e dala nga arkivat e huaja, sipas të cilave Kajo Karafili i ka prerë kokën një inxhinieri italian në Pezë. Sipas tij, Kajo Karafili nuk njihej fare me Nexhmije Hoxhën e jo më të merrte urdhra nga ajo, e cila në atë kohë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.766Z

Nexhmije Hoxha dhe Kajo Karafili i prenë kokën italianit? Ja e vërteta sipas nipit të Myslym Pezës

Nipi i Myslym Pezës, Sokol Peza, i cilëson sajesë dokumentet e dala nga arkivat e huaja, sipas të cilave Kajo Karafili i ka prerë kokën një inxhinieri italian në Pezë. Sipas tij, Kajo Karafili nuk njihej fare me Nexhmije Hoxhën e jo më të merrte urdhra nga ajo, e cila në atë kohë isht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:46.605Z

• Kryeministri Nano përuron rrugën hyrëse të qytetit "Kajo Karafili" • Kryeministri Nano takohet me drejtues të Bashkisë së Pogradecit Kryeministri Fatos Nano, gjatë vizitës sÃ

• Kryeministri Nano përuron rrugën hyrëse të qytetit "Kajo Karafili" • Kryeministri Nano takohet me drejtues të Bashkisë së Pogradecit Kryeministri Fatos Nano, gjatë vizitës së tij në Pogradec, mori pjesë fillimisht në inagurimin e rrugës "Kajo Karafili", ku ai ka pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.078Z

Xhafaj nis fushatën, inspekton punimet e bashkisë me Veliajn

Fatmir Xhafaj nuk humbet kohë. Menjëherë pas dorëzimit të detyrës së tij si Ministër i Brendshëm, duke u zëvendësuar nga kolonel Dritan Demiraj, Xhafaj i është rikthyer aktivitetit politik duke zhvilluar takime elektorale me banorët e Tiranës. Ai ka qenë sot në kah të kreut të bas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.726Z

DOSSIER/ Mark Dodani: Kush donte të vriste Myslim Pezën

Nga Mark Dodani Në periudhën e LANÇ-it Sul Selimja ishte komandant Balli në Shqipërinë e Mesme. Së bashku me vetakun në zë të Elbasanit, Alush Lleshanakun, në krye të forcave reaksionare ku përfshiheshin nazi-fashistë, ballistë, zogistë, zunë pusirat kundër forcave partizane të Br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:46.605Z

Kryeministri Fatos Nano nisi sot pasdite një vizitë pune në qytetin e Pogradecit dhe të Korçës. Gjatë qëndrimit sot në Pogradec, Kryeministri Nano do të marrë pjesë në përurimin e pe

Kryeministri Fatos Nano nisi sot pasdite një vizitë pune në qytetin e Pogradecit dhe të Korçës. Gjatë qëndrimit sot në Pogradec, Kryeministri Nano do të marrë pjesë në përurimin e perfundimit të punimeve të rrugës "Kajo Karafili". Më pas, zoti Nano do të zhvillojë një takim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.073Z

Pas largimit si ministër, Xhafaj inspekton punimet e bashkisë me Veliajn

Ndonëse jetonin vetëm pak metra larg Sheshit Skënderbej, banorët e rrugës Kajo Karafili në Njësinë Administrative Nr. 10 përballeshin prej vitesh me baltën në dimër dhe pluhurin në verë, si pasojë e rrugës tërësisht të amortizuar e me gropa. Por, falë ndërhyrjes së Bashkisë s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama