Rezultate te kerkimit per termin: +Kajtaz +Alikaj

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.596Z

I vidhet toka forcave ajrore

Çështja me pronat nuk përball në gjykatë vetëm qytetarët, por edhe vetë strukturat e shtetit. Nëpërmjet një padie, komanda e Forcave Ajrore Shqiptare, të njohura zyrtarisht si Reparti 3001, kërkon të drejtën p&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.601Z

I ldquovidhetrdquo toka forcave ajrore

Çështja me pronat nuk përball në gjykatë vetëm qytetarët, por edhe vetë strukturat e shtetit. Nëpërmjet një padie, komanda e Forcave Ajrore Shqiptare, të njohura zyrtarisht si Reparti 3001, kërkon të drejtën p&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.298Z

Kontributi i Ismail bej Vlorës për zhvillimin e Shqipërisë

18-10-2012 / Gazeta 55 Nga Prof.AS.Dr. Kajtaz Alikaj dhe Mc.C Zaim MemaNë këtë 100 vjetor jo vetëm Vlora dhe e gjithë Shqipëria, por edhe bashkëatdhetarët e tjerë kudo që janë, e festojnë me krenari të ligjshme ditën e shpal

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama