Rezultate te kerkimit per termin: +Kaka

Total: 2828
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.967Z

Kaka synon Botërorin

Ylli i Real Madridit, Leite Kaka ka bërë të ditur se objektivi kryesor i tij për vitin 2010 është të fitojë Kampionatin botëror me Brazilin. Ekipi i Carlos Dungas gjendet në grup të vështirë me Portugalinë, Korenë e Veriut dhe Bregun e Fildishtë. Mirëpo, ish-mesfushori i Milanit b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.788Z

Kaka drejt Chelseas

Nga Express më 30 dhjetor 2010 në ora 14:56 Ndërkohë që në Itali, tifozët e Interit shpresojnë për një rikthim në Milano të Kaka, në Angli e konsiderojnë të përfunduar kalimin e brazilianit tek Chelsea sezonin e ardhshëm. Agjenti Ernesto Bronzetti, i kontaktuar nga ‘Daily M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.497Z

Kaka refuzon Sitin

100 milion eurot e ofertes perbuzen nga braziliani Kaka qe ne nje interviste per rrjetin mediaset, perbuz Sitin dhe i premton dashuri te perjetshme Milanit. Objektivi im eshte qe te behem kapiten i kesaj skuadre, pres rradhen time- ka thene Kaka. Une kam refuzuar edhe me pare oferta te jashtezakonsh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:37.390Z

Kaka, i kënaqur

Leite Kaka është i lumtur me rikthimin e tij në formë për Real Madridin që zgjoi ovacione për të gjatë fitores 4-1 ndaj Real Betisit të shtunën. Kaka shënoi golin e dytë dhe u shkaktoi telashe të shumta mbrojtësve të Betisit. Braziliani u përkrah me ovacione pas zëvendësimit. 

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.450Z

Real zgjidhja eshte Kaka

Real Madrid ka vendosur mos te hyje ne merkaton e janarit por ti besoje rikthimit te brazilianit Kaka sipas lsquoMarca. Sipas drejtuesve te klubit madrilen rikthimi nga demtimi i Kaka ne janar do te jete blerja me e mire ne merkaton e dimrit.Jose Mourinho po mendon qe Kaka ta perdore se b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.857Z

Kaka frymezon Brazilin

Kaka rikthehet te Brazili. " E veshtire te shpjegoj dhimbjen, per sa kohe kam qene larg kombetares," - tha Kaka. Mungesa eshte pjese e karrieres se nje lojtari dhe jam i kenaqur me rikthimin. Po mendoj si ta transferoj kete gezim, per te ndihmuar Brazilin" - tha Kaka. Brazilianet nuk jane me si dik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.914Z

Kaka rikuperimi , mister

I mbetur jashte UEFA-s, 12 pike larg Interit kryesues, tashme nje tjeter problem per Milanin: Kaka nuk eshte ende gati per te hyre ne fushe. Braziliani eshte jashte fushes se lojes prej 7 shkurtit dhe duket se rikthimi eshte ende larg.Rikthim ne fushe ishte per pas 15 ditesh. Por ka kaluar 1 muaj dh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama