Rezultate te kerkimit per termin: +Kakavijes

Meta: total 721 / total_found 721 / time 0.000 / keyword[0] kakavijes / docs[0] 721 / hits[0] 1051 /
Bllokuan aksin kryesor, ndalohen 12 persona në Gjirokastër (EMRAT)
  • 2018-11-09

Bllokuan aksin kryesor, ndalohen 12 persona në Gjirokastër (EMRAT)

Emrat e personave të ndaluar: 1. Andrea Panajot Kuri. 2. Thoma Filip Stefo 3. Kristo Anastas Duci 4. Haralamb Nikolla Karathano 5. Thanas Vangjel Papas 6. Pirro Kosta Panajoti 7. Dhimiter Nasipa Kostandinos 8. Nina Dhionis Dinos 9. Kostantandinos Grigoris Gizolis 10. Anestis Kostaqis Panajotis 11.

Shkatërrohet banda shqiptaro-greke, sekuestrohet drogë, makina dhe mijëra euro
  • 2017-10-05

Shkatërrohet banda shqiptaro-greke, sekuestrohet drogë, makina dhe mijëra euro

Një operacion i madh në zona të ndryshme në Greqi ka bërë të mundur shkatërrimin e një bande trafikimi droge me pjesëtare 2 grekë dhe një shqiptar. Policia bën me dije se të arrestuarit janë një 25 vjeçar dhe 26 vjeçar grek dhe një 46 vjeçar me origjinë shqiptare. Policia ka se

No Pic available
  • 2017-08-20

Regjimi i vizave, policia: Skemi pasur asnjë ankesë nga Holanda

Holanda nuk i ka shprehur asnjë shqetësim qeverisë shqiptare sa i persa i përket shtetasve shqiptare që udhëtojne apo qëndrojne në këtë vend. Kështu ka deklaruar Drejtoresha e Përgjithshme e kufirit dhe migracioni Aida Hajnaj gjatë nje inspektimi në piken kufitare të Kakavijës. Drejt

Ndalet kamioni me 1 ton droge ne Kakavije arratiset drejtuesi i mjetit
  • 2017-02-17

Ndalet kamioni me 1 ton droge ne Kakavije arratiset drejtuesi i mjetit

p styletext-align justifyMediat greke raportojne se mbi nje ton hashash eshte sekuestruar nga policia ne piken kufitare te Kakavijes ne pjesen greke Sipas informacioneve sasia e droges ishte vendosur ne nje kamion frigoriferik Ndalimi i lendes narkotike u be rastesisht ne momentin qe doganieri i tur

Droge ne frigoriferin e mikrobusit
  • 2017-02-08

Droge ne frigoriferin e mikrobusit

brbr2 kg heroine qe po transportohej me kete mikrobus te linjes Shkoder-Athine ne drejtim te shtetit fqinj eshte sekuestruar kete te merkure nga policia kufitare e Kakavijes Policia ka vene ne pranga drejtuesin e mjetit Alban Kapllari 36 vjec Lenda narkotike ishte ndare ne kater pako dhe ishte fshe

Hodhen 2 tone hashash ne det si i shpetuan policise tre trafikantet shqiptare video
  • 2017-02-06

Hodhen 2 tone hashash ne det si i shpetuan policise tre trafikantet shqiptare video

p styletext-align justifyPavaresisht se avioni i FRONTEX i fiksoi per 11 ore rresht trafikantet e dergeses prej 2 tone hashashi te cilet braktisen skafin ne Karaburun policia shqiptare nuk mundi ti arrestoje Vizion Plus ka siguruar pamjet e avionit Danish Challenger Njeri prej trafikanteve dallohet

Shqiperia e Madhe gjykata e Janines 30 muaj burg 2 punonjesve te MPJ
  • 2016-11-20

Shqiperia e Madhe gjykata e Janines 30 muaj burg 2 punonjesve te MPJ

Transmetuar me 18112016 - 1846 Ne Janine te Greqise gjykata kumtoi sot vendimin per te denuar me 30 muaj burgim dy punonjesit e Ministrise se Puneve te Jashtme te Shqiperise te cilet u ndaluan me 14 nentor nga doganieret greke ne piken kufitare te Kakavijes