Rezultate te kerkimit per termin: +Kalimi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:13.868Z

Vllaznia deshton serish kalimi ne sha

Vllaznia deshton serish kalimi ne sha E merkure 09 Janar 2013 1455 p styletext-align justify p Vllaznia deshton serish kalimi ne sha Deshton per here te dyte kalimi i Vllaznise ne shoqeri aksionere I shtyre disa dite me pare me argumentin se e mos njohjes se dokumentacionit edhe sot Kesh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.296Z

Ende problematik kalimi ne uren e Fierzes

Vazhdon te mbetet problematik kalimi  ne uren, qe lidhen Tropojen me pjesen tjeter te vendit. Nga mengjesi i djeshem, kembet e saj jane zhytur 20 cm nen toke, cka ka cuar ne demtimin e vete rruges mbi ure dhe traseve anesore. Policia rrugore ka mbushur gropen e krijuar nje dite me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:21.209Z

Hapet kalimi drejt Greqise

Pikat kufitare drejt Greqisë janë hapur për kalimin e udhëtarëve pas grevës së doganierëve grekë. Nga dita e hënë të orës 07:00 deri në ditën e mërkurë të orës 07:00 të gjithë udhëtarë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.253Z

Ndalohet kalimi i Universitetit nga privati, drejt shtetit

Ndjekin shkollat e larta private, por diplomën në fund të studimeve synojnë ta marrin nga Universitetet publike. Kjo metode ka vite që aplikohet në arsimin e lartë dhe kryesisht në degët e mjekësisë. Çdo vit rreth 100 studentë të mjekësisë, stomatologjisë dhe farmacisë transfero

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.063Z

Kalimi i Venerës përballë Diellit, spekatkli i rrallë

Spekatkli i rrallë kozmik, kalimi i Venerës përballë Diellit mund të shihet të martën e te merkuren. Siç raporton agjencia Associated Press, ky kalim mund të shihet në një pjesë të madhe të tokës, të martën dhe të mërkurën. Kjo pamje nuk mund të shihet deri pas 105 vjetësh, der

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:15.940Z

Lejohet kalimi i KFOR-it përmes barrikadave serbe

Nga Express më 04 gusht 2011 në ora 13:49 Si pasojë e bllokadave të rrugëve në veri të vendit, liria e lëvizjes ka qenë e kufizuar në atë pjesë për disa ditë me radhë. Megjithatë, ditën e mërkurë është lejuar kalimi i parë i një konvoji të KFOR-it përmes barrikadës së s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.523Z

Rrëshqitja e dherave bllokon rrugën Tiranë- Elbasan, kalimi nga Durrësi

Rruga e re Tiranë- Elbasan është bllokuar. Shkak është bërë një masiv i madh dheu që është shkëputur në fshatin Ibë. Rruga është bllokuar që prej orëve të para të mëngjesit. Policia e Shtetit informoi sot në mëngjes se shkarja e dheut vazhdon duke vënë në rrezik rrëzimi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama