Rezultate te kerkimit per termin: +Kaluam

Meta: total 1000 / total_found 1909 / time 0.001 / keyword[0] kaluam / docs[0] 1909 / hits[0] 2045 /
Rikthehet dimri, ja çfarë parashikohet për muajin mars
  • 2019-03-08

Rikthehet dimri, ja çfarë parashikohet për muajin mars

Këto ditë të ngrohta që sapo kaluam na bënë të mendojmë se pranvera trokiti në vendin tonë. Mirëpo, situata është komplet ndryshe. Sipas Meteoalb, dimri rikthehet sërish, pasi duke nisur që nga kjo fundjavë do të fillojnë reshjet e shiut. Gjithashtu nuk do të mungojnë reshjet e

No Pic available
  • 2019-03-05

Operacion fshesa te Gjermania, 3 kampionë bote sdo grumbullohen më

E bujshme ajo që ndodh te Gjermania. Trajneri Joachim Low dhe menaxheri i kombëtares Oliver Bierhoff ishin sot të pranishëm në qëndrën stërvitore të Bayernit në Munich për të takuar nga afër Thomas Muller, Jerome Boateng dhe Mats Hummels. Low dhe Bierhoff u kanë komunikuar tre futbolli

Ekonomi: Nuk e lëshojmë Kryeministrin, me opozitën marrëveshja nuk funksinoi
  • 2019-02-21

Ekonomi: Nuk e lëshojmë Kryeministrin, me opozitën marrëveshja nuk funksinoi

Deputetja e PS-së, Milva Ekonomi e ftuar në “Arena” në Ora News, tha se mazhoranca nuk është e gatshme të lëshojë postin e kryeministrin.   Pjesë nga diskutimi: Ekonomi: Ne nuk jemi fare të gatshëm të lëshojmë Kryeministrin sepse nuk ka pse të lëshohet Kryeministri.

Rrëfimi i striptistes: Vijnë burra të martuar. Ja sa bakshishe kap!
  • 2019-02-10

Rrëfimi i striptistes: Vijnë burra të martuar. Ja sa bakshishe kap!

Në programin Exclusive, në Top Channel, 22 vjeçarja nga Tirana, rrëfeu si është ta punosh si striptiste në Tiranë, një punë që e bën prej 3 vitesh! Ndër të tjera, pyetjes së gazetares Olsa Muhameti, se cila është shifra më e lartë që ka fituar si striptiste, Sara u shpreh se n

Rektorët: Protesta e studentëve shkundi qeverinë
  • 2019-02-06

Rektorët: Protesta e studentëve shkundi qeverinë

Në komisionin e Medias dhe Edukimit u diskutua sot në lidhje me protestën e studentëve dhe qëndrimet e tyre në raport me Arsimin e Lartë. Rektori i Universitetit të Tiranës, Mynyr Koni tha se mbështet kërkesat e studentëve, ndërsa theksoi se mungesa e fondeve po cenon kërkimin shkenco

Musine Kokalari: Dashuria platonike me djaloshin izraelit
  • 2019-01-31

Musine Kokalari: Dashuria platonike me djaloshin izraelit

Musine Kokalari një nga personazhet e njohur të letrave, nuk I ka fshehur emocionet e bukura në letërkëmbime që ka pasur me mikeshat e saj. Një prej tyre është dhe historia me djaloshin italian gjatë kohës së studimeve në Itali. Një nga miket e saj më të mira ishte Selfixhe Ciu, me t

No Pic available
  • 2019-01-30

Të fortët tregojnë muskujt në zgjedhje

Përgjime dhe dokumente të siguruara nga BIRN përmes dy hetimeve në Prokurorinë e Krimeve të Rënda hedhin dritë mbi përfshirjen e krimit të organizuar në episode të blerjes së votave në Durrës, Kavajë, Lezhë dhe Dibër, ndërkohë që Shqipëria po shkon drejt një procesi të ri zg