Rezultate te kerkimit per termin: +Kam

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.441Z

Mevlan Shanaj: Kam jetën, kam dashurinë

Intervista e jetës / Një gjykim i hapur për karrierën 45-vjeçare në televizion dhe kinema, rrëfim i sinqertë për fëmijërinë e dhimbshme, rininë e viteve '70, vitet në krah të Natasha Lakos, për tradhtinë dhe për projektet që koha ka lënë përgjysmë. Mevlan Shanaj bëhet sot 65

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:21.865Z

Bogdani: Kam oferta, por nuk kam vendosur

E ardhmja Erion Bogdani, i saporikthyer nga muaji i mjaltit, pasi vetëm pak javë më parë vendosi t’i japë fund beqarisë, ka gjetur kohën e mjaftueshme për të qenë i pranishëm në hedhjen e shortit për edicionin e 72-të të kampionatit kombëtar të futbollit. Prania e tij tërhoq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.052Z

Han: Kudo ku kam shkelur, kam lënë gjurmë

Trajneri i kombëtares Ari Han thotë se arritjet momentale të Shqipërisë nuk janë rastësi Dëshiron të komentojë punën e mirë që ka bërë me klubet dhe po bën aktualisht me kombëtaren shqiptare. Trajneri kuqezi, Ari Han, në një intervistë për gazetën holandeze "Voetbal Primeur",

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.767Z

Super-viti i Ronaldos: Kam talent, por kam punuar shumë

Kristiano Ronaldo ka përfituar nga pushimet e Vitit të Ri për të shkuar në vendlindjen e tij, në Portugali, ku ka postuar në një fotografi të gjitha trofetë që ka fituar gjatë vitit 2017, përfshi edhe Topin e Artë. Viti që sapo u mbyll ishte i jashtëzakonshëm për mua, për shumë a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.764Z

Nuk kam organizuar ndejë

Pas akuzave se kishte qëndruar deri natën vonë nëpër ndeja, para derbit kundër Interit, Ronaldinho është përgjigjur, duke i hedhur poshtë këto spekulime. “Qarkullon një lajm se unë kam organizuar një mega-festë, disa ditë para Interit. Është e vërtetë se kam qenë organizator

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.408Z

Të kam thënë që kam qenë në KGB shoku? (FOTO)

Share Duket si një skenë nga një film i Luftës së Ftohtë. Një rus është ulur në poltronin e dentistit dhe duhet të rrëfejë një informacion që duhet të qëndronte sekret. Përpara tij është një punonjës i KGB, shërbimi sekret sovjetik. Në fakt është nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.567Z

Kam video

Nga Edison Ypi Me zë që mezi dëgjohet, me surretër që mezi dallohen, s'janë video ato që keni ju. Video kam unë. Me zë dhe figurë të qartë, me ngjyra dhe sfumatura, ku e ku më konspirative dhe të rrezikshme se tuajat. Njëra nga videot që kam tregon Lanën dhe autostradën Tiranë-Du

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama