Rezultate te kerkimit per termin: +Kambanat

Meta: total 568 / total_found 568 / time 0.000 / keyword[0] kambanat / docs[0] 568 / hits[0] 688 /
Basha: Dëgjoni kambanat e alarmit, kriminelët do mbajnë përgjegjësi
  • 2019-04-10

Basha: Dëgjoni kambanat e alarmit, kriminelët do mbajnë përgjegjësi

Kreu i PD, Lulzim Basha ka reaguar në lidhje me protestën e banorëve të zonës së Bregut të Lumit, banesat e të cilëve preken nga projekti i Bulevardit të Ri. Basha thotë se policia ka përdorur dhunë dhe gaz ndaj banorëve, ndaj i bën thirrje shqiptarëve të bashkohen për të rrëzua

Vrasja e dy vëllezërve/ Hoxha: Të gjithë i dimë vrasësit, ja banesa ku janë fshehur
  • 2019-03-30

Vrasja e dy vëllezërve/ Hoxha: Të gjithë i dimë vrasësit, ja banesa ku janë fshehur

Vrasja e dy vëllezërve Bilali që tronditi sot Shkodrën, sipas gazetarit investigativ Artan Hoxha ka qenë e paralajmëruar dhe autorët njihen edhe nga zinxhiri drejtues i Policisë në Shkodër. Sipas Hoxhës këta të fundit duhet të dorëhiqen pasi nuk ka zbardhur asnjë nga vrasjet që ka n

9 simptomat që një burrë nuk duhet të injorojë kurrë
  • 2019-03-05

9 simptomat që një burrë nuk duhet të injorojë kurrë

Nga nevoja për të shkuar në banjë në mes të natës te një dhimbje e papritur dhe e madhe në këmbë, ka nëntë simptoma që një njeri nuk duhet të injorojë. Sinjale që mund të zbulojnë probleme shumë më serioze. Këtu janë kambanat e alarmit që duhet t’i shtyjnë meshkujt te

No Pic available
  • 2019-02-15

Takikardia, një shenjë paralajmëruese për pacientët me tumor

Tek ata që kanë episode të palpitacioneve rritet rreziku i vdekjes nga goditja, sulmi në zemër, tromboza. Terapitë kundër kancerit mund të kenë pasoja negative në zemër. Kambanat e alarmit nuk duhet të neglizhohen. Njerëzit, të cilët kanë pasur episode të takikardia në 12 muajt e p

KAMBANAT E PROTESTAVE NË FRANCË, PO BIEN EDHE PËR RAMËN.!
  • 2018-12-05

KAMBANAT E PROTESTAVE NË FRANCË, PO BIEN EDHE PËR RAMËN.!

Nga Ilir ÇUMANI Kryeministër, i dëgjon kambanat e protestës në Francë….!? Prit edhe pak, sa ti dalë mpirja qytetarëve të këtij vendi, ajo narkozë e shpëlarjes së trurit që ua ke hedhë me shumicë nga mëngjesi deri në darkë, përmes propagandës tënde të shfrenuar, me anë t

Kur arti zbuste turmat (Foto)
  • 2018-09-25

Kur arti zbuste turmat (Foto)

Ollga Shuraja do ti bashkohej thirrjes së Ministrisë së Shtypit dhe Propagandës e Kulturës Popullore për aktorë të rinj më 17 maj të vitit 1945. Pasi kishte provuar Luftën Nacionalçlirimtare si partizane, ajo kërkon një tjetër sfidë në jetën e saj teatrin. Emri i saj është i pari

No Pic available
  • 2018-06-18

Në Hotel Madison, me Ernesto Sabaton

Luan Rama Në vitin 1995 u takova dy herë radhazi me Ernesto Sabaton, i cili për herë të parë do të shkonte në Shqipëri. Kjo intervistë u zhvillua në hotel Madison, përballë kishës më të vjetër të Parisit, së Saint-Germain-des-Près. Pikërisht atëherë mësova se atje kishte jet