Rezultate te kerkimit per termin: +Kamberaj

Meta: total 223 / total_found 223 / time 0.000 / keyword[0] kamberaj / docs[0] 223 / hits[0] 337 /
Plazhet e Vlorës, pa roje. U trajnuan, por nuk punësohen
  • 2018-07-02

Plazhet e Vlorës, pa roje. U trajnuan, por nuk punësohen

Arif Lala është një prej dhjetra të rinjve që u trajnuan për të punuar si vrojtues plazhi në prag të këtij sezoni turistik. Arifi ka ditë që endet duke u përballur edhe me arrogancën e shfrytëzuesve privatë të plazheve. Vija bregdetare e Vlorës numëron rreth 180 plazhe. Asnjë pre

Dhuna ndaj gjyqtarit, Disiplina masakron Këlcyrën
  • 2017-12-15

Dhuna ndaj gjyqtarit, Disiplina masakron Këlcyrën

Komisioni i Disiplinës në Federatën Shqiptare të Futbollit këtë herë nuk kurseu klubin e Këlcyrës, pas ngjarjeve të ndodhura në ndeshjen me Përmetin e fundjavës së shkuar, ku u dhunua gjyqtari kryesor i ndeshjes Albi Paço. I mbledhur këtë të premte, Disiplinori vendosi që të për

Dhunuan arbitrin, lirohen 3 futbollistët e Këlcyrës
  • 2017-12-14

Dhunuan arbitrin, lirohen 3 futbollistët e Këlcyrës

3 futbollistët e Këlcyrës, që mbaheshin të arrestuar për shkak të dhunës së ushtruar ndaj arbitrit, u paraqitën para Gjykatës së Rrethit në Gjirokastër, për tu njohur me masën e sigurisë, marrë ndaj tyre. Kështu, Gjykata vendosi të lirojë 3 futbollistët nga Këlcyra, Emiljano K

Arbitri i dhunuar: Policët nuk më ndihmuan
  • 2017-12-11

Arbitri i dhunuar: Policët nuk më ndihmuan

Ngjarja e rëndë në ndeshjen e Kategorisë së Dytë mes Përmetit dhe Këlcyrës, ku u godit gjyqtari kryesor Alvi Paço, ka rikthyer edhe një herë pamjet e rënda në futbollin shqiptar. Një penallti e dhënë 8 minuta nga fundi për vendasit ka acaruar skuadrën mike, e cila ka goditur barba

Kapen 41 kg kanabis në Fier, dy të rinj në pranga
  • 2017-11-10

Kapen 41 kg kanabis në Fier, dy të rinj në pranga

Policia e Fierit ka arrestuar në flagrancë 2 persona në kuadër të operacionit antidrogë të koduar Dukas, ku u sekuestruam 41.3 Kg lëndë narkotike e dyshuar kanabis sativa dhe u vunë në pranga: Neritan Blido, 28 vjeç, banues në lagjen Dukas, Patos. Spartak Kamberaj, 26 vjeç, banues në

No Pic available
  • 2017-09-20

Dy vlonjatë arrestohen për drogën e fshehur mes kanateve të dritareve duralumini

Dy vlonjatë janë arrestuar ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim lidhur me trafikun e drogës përmes kamionit nga Vlora drejt Italisë. Droga ishte fshehur në brëndësi të kanatave të 9 dritareve duralumini, brenda një automjeti kamion tip ”Mercedes Benz” me targa AA

No Pic available
  • 2017-07-27

LISTA/ Dalin emrat, ja kush janë 977 fituesit e kredive të buta në Tiranë

TIRANE-Komisioni i Strehimit pranë Bashkisë së Tiranës ka caktuar më në fund emrat e familjarëve që përfitojnë kredi të butë. Bëhet fjalë për 977 banorë të Tiranës, të cilët kanë plotësuar të gjitha kushtet për tu përzgjedhur nga lista me 2257 aplikantë. Por në rel

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama