Rezultate te kerkimit per termin: +Kamionit

Meta: total 1000 / total_found 1601 / time 0.001 / keyword[0] kamionit / docs[0] 1601 / hits[0] 2234 /
No Pic available
  • 2017-06-25

Arrin në 148 numri i të vdekurve nga zjarri në Pakistan

Ka arritur në 148 numri i personave të vdekur në Pakistan pasi një kamion cisternë u përmbys në një autostradë, në jugperëndim të qytetit Multan. Personat ishin duke u munduar të merrnin karburantet nga rrjedhjet e kamionit. Policia u mundua që të lokalizojë vendin pas incidentit kur

No Pic available
  • 2017-06-24

Qafë Thanë, shkrumbohet kamioni me shalqinj

Një kamion i ngarkuar me shalqi ka marrë flakë mëngjesin e sotëm në Qafë Thanë. Sipas policisë, zjarri që ka nisur fillimisht në pjesën e pasme të kabinës ka përfshirë më pas të gjithë pjesën e pasme të kamionit, njofton Tvsot7,  duke dëmtuar të gjithë shalqirin e ngarkuar d

No Pic available
  • 2017-06-15

Momenti i tmerrshëm kur shoferi i kamionit përplas 5 qytetarë/ VIDEO

Ky është momenti shokues kur një shofer kamioni përplas 5 persona. Kamerat e sigurisë kanë filmuar momentin kur shoferi Lugman Aslam ka hipur në trotuar duke i përplasur ato. Në gjykatë Aslam tha e kishte kryer veprimin pas sherrit që kishte pasur me ta në qendëer të qytetit Leicester.

Aksident në minierën e Bulqizës, plagoset shoferi 31 vjeçar
  • 2017-06-12

Aksident në minierën e Bulqizës, plagoset shoferi 31 vjeçar

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në minierën e Bulqizës. Policia sqaron se rreth orës 15.40, është njoftuar nga urgjenca e Spitalit se një shtetas ishte dërguar  për të marrë ndihmë mjekësore  i dëmtuar në minierën e kromit. Menjëherë kanë shkuar shërbimet e po

No Pic available
  • 2017-06-12

Bulqizë, 31-vjeçari plagoset rëndë në ambientet e minierës

Një person ka mbetur i plagosur pasditen e sotme në Bulqizë, në minierat që ndodhen në këto zona. Burime nga policia bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 15.40, ku jashtë ambientit të minierës së kromit, në fushën ku grumbullohet minerali. Sipas informacioneve paraprake, ka

No Pic available
  • 2017-06-07

Kamion me rreth 1 ton drogë në Portin e Durrësit, do ikte në Itali

Sekuestrohet rreth një ton lëndë narkotike në Portin e Durrësit. Burime nga policia bëjnë me dije se droga ishte fshehur në një kamion që do nisej për në Itali. Droga e fshehur në arka dhe u konstatua gjatë kontrollit në vijën e dytë. Eshte ndaluar dhe shoferi i kamionit.  Kët

Droga në kamion me kastraveca, nga Durrësi do të ikte në Itali
  • 2017-06-07

Droga në kamion me kastraveca, nga Durrësi do të ikte në Itali

Plot 705 kg drogë është fshehur mes ngarkesës me kastraveca në kamionin me destinacion Italinë. Kamioni u ndalua në portin e Durrësit mbrëmjen e 6 qershorit 2017.  “Gjatë kontrollit të ushtruar në Pikën e Kalimit Kufitar Durrës, në mjetin kamion tip Daf, me drejtues një sh