Rezultate te kerkimit per termin: +Kampioneve

Meta: total 1000 / total_found 7737 / time 0.003 / keyword[0] kampioneve / docs[0] 7737 / hits[0] 12367 /
Ronaldo i grumbulluar për Ajaxin, por Allegri ka edhe planin B
  • 2019-04-08

Ronaldo i grumbulluar për Ajaxin, por Allegri ka edhe planin B

Juventusit i duhet vetëm 1 pikë për tu shpallur matematikisht kampion i Italisë, çka i jep mundësi Zonjës së Vjetër që të përqendrohet totalisht te Liga e Kampioneve. Ditën e mërkurë, Juvja do të luajë ndeshjen e parë çerekfinale të Championsit ndaj Ajaxit dhe trajneri Allegri do

Instagram/ Cilët janë yjet më të pasur dhe me ndjekësit më të shumtë
  • 2019-03-15

Instagram/ Cilët janë yjet më të pasur dhe me ndjekësit më të shumtë

Futbollistët dhe yjet e uebit janë padronët. Italia gjithashtu ka bartësit e standardeve Me rrjetet sociale ju mund të fitoni shumë mirë. Shumë yje ndërkombëtarë që monitorojnë platformat e ndryshme çdo ditë janë plotësisht të vetëdijshëm për këtë, me qëllim që të rrisin nu

Ronaldo-Messi, dueli vazhdon edhe në distancë!
  • 2019-03-14

Ronaldo-Messi, dueli vazhdon edhe në distancë!

Nëse Cristiano Ronaldo i preu biletën e çerekfinaleve të Championsit bardhezinjve të Juvnetusit me tre golëshin e tij, 24 orë më pas Lionel Messi i përgjigjet sfidës së përjetshme me portugezin me një dygolësh në distancë dhe nje asist. Mesa duket mund të kalojnë kufij mund të nd

E bujshme, Ferguson rikthehet në stolin e Manchester United!
  • 2019-02-16

E bujshme, Ferguson rikthehet në stolin e Manchester United!

Mund të tingëllojë me diçka të pabesueshme por është e vërtetë. Manchester United ka konfirmuar se Sir Alex Ferguson do të kthehet në stolin e Djajve të Kuq për një ndeshje të veçantë, e cila do të luhet për të festuar 20-vjetorin e sezonit të tripletës së fundit. Një përfaq

U ndëshkua qëllimisht ndaj Ajaxit, Ramos rrezikon pezullimin
  • 2019-02-15

U ndëshkua qëllimisht ndaj Ajaxit, Ramos rrezikon pezullimin

Rreth Sergio Ramos kanë shpërthyer polemikat dhe shkak është bërë deklarata e tij pas përfundimit të sfidës së Ligës së Kampioneve mes Ajaxit dhe Realit të Madridit, me spanjollin që pranoi se e kërkoi qëllimisht kartonin e verdhë për të munguar në sfidën e kthimit dhe për të

Messi: Djali im Thiago më kritikon
  • 2019-01-31

Messi: Djali im Thiago më kritikon

Lionel Messi nuk është i imunizuar nga kritikat madje as nga djali i tij Thiago. Fituesi pesë herë i Topit të Artë konsiderohet gjerësisht si një nga futbollistët më të mirë që e kanë luajtur ndonjëherë futboll. Por kapiteni i Barcelonës, golashënuesi i La Ligës, konfirmoi në nj

Globe Soccer Awards, zbulohen emrat e kandidatëve
  • 2018-12-26

Globe Soccer Awards, zbulohen emrat e kandidatëve

Cristiano Ronaldo, Antoinne Griezmann e Kylian Mbappe janë futbollistët kandidatë për të fituar çmimin e Futbollistit më të mirë të vitit në edicionin e 10 të Globe Soccer Award, ceremonia e të cilit do të mbahet në Dubai në 3 janar të vitit të ardhshëm. Ronaldo është përfshir

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama