Rezultate te kerkimit per termin: +Kampionve

Total: 83
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.346Z

Fillim i ri

Liverpool sht n kriz. Por, menaxheri Rafael Benitez mendon se eliminimi nga Liga e Kampionve mund t prmirsoj formn e ekipit n Premierlig. Liverpool prfundoi fushatn n Grupi E me humbjen 2-1 nga Fiorentina dhe ka fituar vetm tre nga 14 ndeshjet e fundit n t gjitha garat. Por, prforcimi i ri q u kus

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.345Z

Nuk i friksohet shkarkimit

Trajneri i Interit, Jose Mourinho, ka nxehur rivalitetin me Milanin dhe Juventusin, derisa ka lavdruar kualitetet e veta, duke theksuar se nuk i nevojitet koh e gjat pr t gjetur pun nse shkarkohet nga Presidenti Massimo Moratti. Nerazzurrt jan kryesues n Serie A, me shtat pik eprsi ndaj prcjellsit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.346Z

Lehmann urinon gjat ndeshjes

Gjat ndeshjes n Lign e Kampionve mes Stuttgart dhe Unirea, portieri i ekipit gjerman, Jens Lehmann ka kaluar reklamat dhe ka urinuar. Por, ka arritur t kthehet me koh n port. ka kamprapa golit ? Ha, ha.... kjo ishte e tra q tha Lehmann, 40 vje, pas ndeshjes. Portieri i Stuttgartit thjesht nuk mund

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:59.478Z

Kotorri:Duhet te fitojme

Portieri Dinamovit Elvis Kotorri shprehet se tashme ka ardhur radha qe Dinamo te fitoje.Sipas tij pas disa barazimesh kampionve nuk ilejohet me hapa falas.Persa iperket sulmit kotorri shprehet se kjo pergjegjesi bie mbi gjithe ekipin.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.619Z

Prballje vendimtare

Juventus dhe Bayern Munich ndeshen n Lign e Kampionve t martn dhe njri prej tyre do t ket fat t njjt me Liverpoolin, duke u eliminuar hert nga gara. Xhiroja e fundit e fazs s grupeve po ashtu do t jet vendimtare pr Milanin, q nuk e ka t sigurt kualifikimin pr fazn eliminatore. N ann tjetr, tet eki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.726Z

Inzagi, gati për Mançesterin

10/02/2005   Shevçenko tashmw është rekuperuar pasi kwtw e tregoi edhe takimi kundër Lacios. Ai ishte shumë i rëndësishm edhe pse e nisi takimin nga pankina. Tani në shtëpinw e Milanit objektivi kryesor është Filipo Inzagi. Lojtari, i operuar më 1 shkurt në dorën e djathtë p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.635Z

Barca e Bordo plotësojnë 8-shen

Barcelona dhe Bordo jan dy skuadrat e fundit q jan kualifikuar pr n cerekfinalet e Ligs s Kampionve. Edhe pse pa Ibrahimovic n sulm, Barcelona ka shkatrruar 4-0 Shtutgartin duke treguar se nn drejtimin e Lionel Mesit n fush edhe t tjert mund t shnojn. Katalanasit e drejtuar nga Guardiol

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama