Rezultate te kerkimit per termin: +Kamz

Total: 951
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.161Z

Arrestohet kreu i Bashkisë së Kamzës

Kreu i Bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu është vënë në pranga me akuzën e korrupsionit. Mziu është arrestuar pasi akuzohet se ka shpërdoruar fondet publike në një tender.Kryetari i Bashkisë Kamzë është arrestuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.279Z

Arrest me burg kryebashkiakut të Kamzës

Gjykata e Tiranës ka vendosur masën e sigurisë arrest me burg për kryetarin e Bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu, i akuzuar për shpërdorim detyre dhe shkelje të barazisë në tendera. Kryebashkiaku i arrestuar të premten nuk ka pranuar asnj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.843Z

KUPA: Flamurtari barazon 0-0 me Kamzën

/* */ Trajneri Shkëlqim Muça e nisi aventurën e tij në stolin vlonjat me një barazim pa gola me Kamzën, por e rëndësishëm është fakti Flamurtari u kualifikua për në raundin tjetër.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.230Z

Kryebashkiaku i Kamzës sot para gjykatës, pritet masa e sigurisë

TIRANE – Kryetari i Bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu, pritet të dalë sot para gjykatës për caktimin e masës së sigurisë pas akuzës së ngritur ndaj tij nga Prokuroria për shpërdorim detyre dhe shkelje të barazisë n&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.659Z

Ramush Haradinaj shpallet “Qytetar Nderi” i Bashkisë së Kamzës

TIRANE - Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj është nderuar sot me titullin “Qytetar Nderi” i Bashkisë së Kamzës. Kreu i Bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu, deklaroi se “është nder i v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.063Z

Policia e Kamzës s'garanton Kukësi-Partizani, luhet në Krujë 

Klubi i Kukësit duket do të vuajë shumë pasojat e tifozëve të vet. Pas dënimit të fushës me 4 javë pas ngjarjeve të ndodhura në ndeshjen me Vllazninë, ekipi verilindor është detyruar të gjejë fushë. Nëse n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.049Z

FOTOLAJM/Mbikalimi i Kamzës“pushtohet” nga delet, rrezik për aksidente

Të tjera rreth shkrimit FOTO/ Denoncimi tek 'Raportoni ju' Lexuesit e Shqiptarja.com kanë sjellë në redaksinë e Shqiptarja.com foto të marra dje pasdite afër mbikalimit tek kthesa e Kamzës. Tufa e deleve duket se po kullosin me qetësi pa u shqet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama