Rezultate te kerkimit per termin: +Kamzes

Total: 833
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.430Z

Qershor, perfundon mbikalimi i Kamzes

Ndotja e ajrit dhe trafiku i renduar ne aksin nacional Tirane-Durres, dhe Tirane-Kamez, pritet te marrin fund gjate muajit qershor, per shkak se punimet ne mbikalimin e Kamzes perfundojne. Burime zyrtare te Ministrise se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit thane dje se keto dite prite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.562Z

Futboll femra/ Kinostudio fiton perballe Kamzes

Femrat e Kamzes kane humbur thellesisht me skuadren e Kinostudios. Golin e vetem per Kamzen e ka shenuar kapitenia e skuadres Doriana Kolgjini njekohesisht edhe portiere e ekipit me penallti. Ekipi i Kamzes eshte ne nje krize financiar si rrjedhoje skuadra akoma nuk ka krijuar stafin e saj drejtues

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.274Z

Studentet e Kamzes ne greve per masterat

Sonila Isaku Studentet qe sapo kane perfunduar vitin e trete te deges se Ekonomi-Agrobiznesit ne Universitetin Bujqesor te Kamzes, kane protestuar perpara godines se fakultetit, me pas kane hyre ne greve urie. Shkaku i kesaj greve eshte miratimi i kuotave te masterave te nivelit te pare, te cilet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.767Z

Kthesa e Kamzes, "kantier" ndertimi

Luljeta Ndoka Kthesa e Kamzes eshte kthyer ne nje kantier ndertimi. Punimet per ngritjen e mbikalimit nga njera ane, dhe trafiku nga ana tjeter, e kane kthyer ate zone ne tmerrin e qytetareve. Ata qe kane mundesi, perpiqen ta evitojne sa me shume qe te munden kthesen e "tmerrit", ndersa te tjeret, q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.526Z

Keshilltaret e PS te Kamzes, votojne unanimisht Berishen, "Qytetar Nderi"

Keshilltaret socialiste te bashkise se Kamzes, i kane dhene nje leksion me te vertete te forte politikes shqiptare. Me unanimitet te plote, ata kane bashkuar votat me keshilltaret bashkiake te mazhorances se djathte, duke votuar unanimisht per kryeministrin Sali Berisha si "Qytetar Nderi" i qytetit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.429Z

Sherr me kryebashkiakun e Kamzes tentojne ti djegin Tuaregun

Ngjarja fillimisht u dyshua me prapavije terroriste por me pas u zbulua konflikti me tre te rinjte Policia dergon per ndjekje penale dy vellezer dhe nje person tjeter me akuzen e zjarrvenies TIRAN- Tre persona te dyshuar per tentativen e djegies se autovetures se kryetarit te Bashkise se Kamzes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.294Z

Bashkia e Kamzes, 1 milion leke per te permbytyrit

Bashkia e Kamzes ka ofruar nje fond prej 1 milion leke te reja, per te ndihmuar banoret e zonave te permbytura ne Veriperendim te Shqiperise. Kryetari i bashkise se Kamzes, Xhelal Mziu se bashku me nje grup pune nga kjo bashki kane vizituar dje komunat e permbytura ne zonen e Shkodres; ate te Dajcit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama