Rezultate te kerkimit per termin: +Kandidatet

Total: 4754
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.455Z

Votojne kandidatet e rretheve

brbrDy kandidatet per bashkine e Durresit Grida Duma dhe Vangjush Dako-se kane votuar ne qendrat perkatese te votimit Ata kane bere thirrje per me shume pjesemarrje Edhe dy kandidatet per Bashkine e Shkodres Keti Bazhdari dhe Voltana Ademi kane kerkuar nga qytetaret qe te ushtrojne pergjegjesite e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.595Z

FRD Kriteret per kandidatet

FRD Kriteret per kandidatet E hene 08 Prill 2013 1549 FRD Kriteret per kandidatet p styletext-align justifyFryma e Re Demokratike ne date 30 prill do te therrase kuvendin kombetar ku dhe do te vendose per listat e deputeteve qe do te kandidojne ne zgjedhjet e qershoritp Ne nje deklarate per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.197Z

AMA Rama Seanca degjimore me kandidatet

e Marte 28 Tetor 20141331 pm p classwp-caption-text Komisioni i MediasbrbrKomisioni parlamentar i Medias do te realizoje sot seancen degjimore me kater kandidatet per postin e kryetarit te Autoritetit te Mediave Audiovizive Ne gare jane ende juristi Gent Sala gazetarja Anila Bas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.193Z

Kater kandidatet per AMA-n

brbrKomisioni i Medias ka miratuar 4 kandidaturat per postin e kryetarit te autoritetit te mediave  audiovizive te cilat do ti cohen seances per votim te enjten e 30 tetorit Gentian Sala Gentian Skenderaj Anila Basha  dhe  Bers Hado jane kandidatet mes te cileve kuvendi do te perzgjedhe kre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.783Z

Meta prezanton programin dhe kandidatet

Kryetari i Levizjes Socialiste per Integrim, Ilir Meta, ka zbritur ne Fier sebashku me kandidatet e tij per deputete dhe programin elektoral, per t'i prezantuar para anetareve dhe simpatizanteve te forces politike qe ai drejton. Pas shpalosjes se programit, Meta ka prezantuar edhe kandidatet per dep

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.914Z

Shkup, kandidatet shqiptare takojne ambasadorin e BE

Tre kandidatet shqiptare qe do te hyjne ne garen per postin e presidentit te Maqedonise u takuan me Ambasadorin e BE-se ne Shkup Ervan Fuere, te cilin e njohen me zhvillimet aktuale parazgjedhore. Kandidatet i deklaruan ambasadorit se do te kontribuojne ne mbarevajtjen e procesit ne menyr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.473Z

LDK publikon kandidatet per deputete

Prishtine 13 nentor NOA - Isa Mustafa pastaj Sabri Hamiti Nekibe Kelmendi Eqrem Kryeziu Ismet Beqiri Teuta Sahatqiu Bahri Thaqi Skender Hyseni Lirije Kajtazi Lutfi Haziri etj. Qe te gjithe keta jane kandidatet per deputete ne Kuvendin e Kosoves qe partia Lidhja Demokratike e Kosoves LDK ka pub

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama