Rezultate te kerkimit per termin: +Kandidati

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.303Z

Shijak fiton kandidati socialist

Gjate oreve te para te mengjesit eshte mbyllur procesi per Shijakun, ku rezulton fitues kandidati socialist, ndersa vijon numerimi votave per bashkine Mamurras ku ne 10 nga 19 kuti ne avantazh eshte kandidati i Partise Demokratike. Numerimi votave per bashkine e Korces ka vijuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.024Z

Mberrin Kandidati i Ben Blushit

Transmetuar me 23102015 - 2222 PUBLICITET Ne prag te Panairit te pervitshem te Librit Tirana 2015 lexuesit do te kene keto dite nje tjeter liber nga krijimtaria e shkrimtarit dhe politikanit te njohur Ben Blushibr br Kete he

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.441Z

Plagoset kandidati i PD

Është plagosur me armë zjarri kandidati i koalicionit  "Aleanca e qytetarit’’ në Komunën e Balldrenit Zef Doçi. Ngjarja në fjalë ndodhi shumë pranë shtëpisë së tij në fshatin Balldren të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.087Z

Rahovec, fiton kandidati i AAK

Kandidati i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Smajl Latifi, është fitues ne balotazhin për zgjedhjet për kryetar komune ne Rahovec. Sipas Komisionit Qendror te Zgjedhjeve, zoti Latifi ka fituar me 55.8% te votave, ndërsa ne vend te dyte është renditur kandidati i LDK-se, Ibrahim Kryezi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.919Z

Paskuqan, fiton kandidati i PD

Partia Demokratike rifiton serish ne Paskuqan. Kandidati i djathte, Fatos Rexha, u shpall dje zyrtarisht fitues nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve me 1323 vota me shume se kundershtari i PDS-se, Gjin Prengaj. "Nga tabela permbyllese e rezultateve te Komisionit Zonal te Qendres se Votimit, fitues rez

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.036Z

UFO- kandidati që sgaranton ligjin

Nga Xhovani Shyti Moszbatimi dhe shkelja e ligjit, veçanërisht prej të veshurve me pushtet, është kthyer në fenomen shqetësues për realitetin shqiptarë. Një sërë reagimesh i janë adresuar strukturave shtetërore, jo vetëm prej faktorit të brendshëm, por edhe atij  n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.857Z

Armeni qellohet kandidati presidencial

Kandidati presidencial ne armeni është plagosur nga nje person i paidentifikuar ne qendër te kryeqytetit Jerevan, ne një atentat qe mund te shtyje zgjedhjet e shkurtit.  Paruyr Hayrikyan, i cili është jashtë rrezikut për jetën, është nj&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama