Rezultate te kerkimit per termin: +Kandidatja +Qosja

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] kandidatja / docs[0] 2428 / hits[0] 2943 / keyword[1] qosja / docs[1] 1641 / hits[1] 4029 /
No Pic available
  • 2018-02-12

Mandati i deputetit, që po blihet në sytë e të gjithëve!

Nga Mero Baze Pas Eduard Halimit në listën e deputetëve të Partisë Demokratike në Qarkun e Beratit, po japin dorëheqje dhe dy gra, të cilave u takon mandati i tij, duke zbardhur kështu qëllimin final të këtij orteku dorëheqjesh. Bëhet fjalë për tu bërë deputet Astrit Veliaj, një b

Gratë refuzojnë mandatin e Halimit, Astrit Veliaj: Nuk i kam kontaktuar
  • 2018-02-10

Gratë refuzojnë mandatin e Halimit, Astrit Veliaj: Nuk i kam kontaktuar

Një ditë pasi kishte konfirmuar se do ta pranonte mandatin e deputetit në Qarkun e Beratit, pas dorëheqjes së Eduard Halimit, demokratja Monika Qosja duket se ka ndryshuar mendje. E kontaktuar përsëri nga Top Channel, përmes telefonit, kandidatja e fundit në listën e PD-së për Beratin n