Rezultate te kerkimit per termin: +Kandidatja

Total: 2424
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.264Z

Aksidentohet kandidatja e PD-së

Aksidentohet në Mollas të Kolonjës kandidatja për deputete e Partisë Demokratike për Qarkun e Gjirokastrës, Shpresa Joanidhi. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 16.30 të ditës së djeshme, në aksin rrugor nacional që lidh Korçën me Kolonjën. Burimet e policisë kanë bërë të ditur se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.434Z

Aksidentohet kandidatja e PD, Joanidhi

Kandidatja e Partisë demokratike për qarkun e Gjirokastrës Shpresa Joanidhi është aksidentuar me makinën e saj në aksin rrugor Pogradec- Përmet. Shpresa Joanidhi është transportuar me helikopter drejt Spitalit Ushtarak dhe është jashtë rrezikut për jetën. Sipas informacioneve makina

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.219Z

Aksidentohet kandidatja e PD në Gjirokastër

Aksidentohet me makinë kandidatja e PD-së në Gjirokastër. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Pogradec- Përmet. Shpresa Joanidhi është transportuar me helikopter drejt Spitalit Ushtarak dhe është jashtë rrezikut për jetën. TIRANE- Kandidatja e Partisë Demokratike në qark

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.219Z

Korce, aksidentohet kandidatja e PD, Joanidhi

Kandidatja e PD ne qarkun e Gjirokastres, Shpresa Joanidhi eshte aksidentuar pasditen e sotme teksa udhetonte me makine ne qytetin e Korces. Sipas informacioneve te fundit, makina tip “Benz” me te cilen udhetonte kandidatja ka dale nga rruga. Patrullat policore qe ndodheshin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.230Z

Vetevendosja Kandidatja e AAK-se votoi dy here

E diel 9 janar 2011 NOA-Update Levizja Vetevendosja ka denoncuar nje tjeter parregullsi ne zgjedhjet e dites se sotme ku sipas tyre kandidatja per deputete e AAK-se ka votuar dy here. Sot rreth ores 1500 ne Carrabreg Decan kandidatja per deputete e AAK Time Kadriaj ka votuar ne menyre te rre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.690Z

Albana Dhimitri, kandidatja e Ramës për Bashkinë e Tiranës?

Janë të shumtë emrat e përfolur si kandidatë të së majtës për Bashkinë e Tiranës. Së fundmi është duke qarkulluar edhe një emër, që deri më tani nuk ishte përmendur. Bëhet fjalë për Albana Dhimitrin, ish-nënkryetaren e Bashkisë së Tiranës, gjatë kohës kur kryebashkiak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.992Z

Kandidatja presidenciale, kundër ligjit antinazist

Austri Një kandidate e ekstremit të djathtë për postin e Presidencës austriake ka nxjerrë në sipërfaqe sërish të shkuarën e errët të vendit. Kandidatja ka denoncuar ndalimin e një ligji që pengon grupet naziste dhe ata që mohojnë Holokaustin. Barbara Rosenkranz, 51 vjeç, lidere ra

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama