Rezultate te kerkimit per termin: +Kandidaturat

Total: 4923
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.002Z

PS shpall kandidaturat për kryetarë bashkie

Tiranë - Deputetët socialistë shkuan një e nga një në selinë e Partisë Socialiste ku diskutuan me kryetarin Edi Rama për kandidatët e zgjedhjeve vendore. Sipas qarqeve, deputetët dolën e konfirmuan emrat e kandidatëve, ku në të shumtën e rasteve janë rikonfirmuar kryetarët aktual.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.301Z

Miratohen 2 kandidaturat për anëtarë të KKRT

Komisioni i Medias ka miratuar vetëm me votat e maxhorancës 2 kandidaturat për anëtarët të Këshillit Kombëtar të Radio Televizionit, Altin Ndroqin dhe Minella Kureten. Opozita ka kundërshtuar për faktin se dy kandidaturat janë politike. TIRANË - Komisioni i Medias bëjnë të d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.137Z

Rajkard & Mançini kandidaturat e Çelsit

Londër - Kandidaturat për të marrë drejtimin e Çelsit në sezonin e ardhshëm janë tre: Roberto Mançini, Frenk Rajkard dhe ai aktual, Gus Hidink. Kandidaturat për stolin e Çelsit publikohen nga mediat në prag të ndeshjes së kthimit me Juventusin në Torino për 1/8-at e Ligës së Kampio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.105Z

Kuvendi miraton kandidaturat per KDRTSH

Transmetuar me 04122014 - 1421 Tirane 4 dhjetor 2014 NOAal- Pese kandidaturat per ne ne Keshillin Drejtues te Radio Televizionit Shqiptar u miratuan ne Kuvendbr br Ligjvenesit e majte miratuan kandidaturat e Xhelil Aliut Valbona Sulces Elidon Halitit Vlad

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.213Z

Ligjet: Topi të rishikojë kandidaturat për Gjykatat

TIRANË- Komisioni i Ligjeve, në mbledhjen e sotme diskutoi për të kandidaturat për Gjykatës së Lartë dhe asaj Kushtetuese dhe doli në përfundimit se disa prej tyre nuk i plotësojnë kriteret. Prandaj ky komision i kërkoi edhe njëherë Presidentit Topi të rishikojë kandidaturat e zgje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.229Z

Miratohen kandidaturat për kreun e ILDKP

Tiranë- Miratohen në Komisionin e Ligjeve dy kandidaturat për kreun e Inspektoriatit të Lartë të Deklarimit Kombëtar të Pasurive, (ILDKP). Në mbledhjen e sotme, anëtarët e komisionit kanë dëgjuar kurikulumet e dy emrave të propozuar. Pa shumë debate, pasi është bërë procedura e z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.273Z

Ambasadorët, miratohen 4 kandidaturat e propozuara

04/03/2009  Komisioni Jashtëm Komisioni parlamentar për Politikën e Jashtme miratoi dje vetëm me votat e mazhorancës kandidaturat e propozuara për ambasadorë në Rusi, Indi, Holandë dhe në Siri e Egjipt. Kandidatët për ambasadorë Sokol Gjoka, Nuri Domi, Gazmend Barbullushi dhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama