Rezultate te kerkimit per termin: +Kane

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.148Z

Kane futur duart

Maskarada e fabrikimit me cdo kusht te Lulezim Bashes fitimtar shpertheu dje ne KQZ me nje fakt sensacional te paturpesise dhe krimit elektoral. Ne kutine e qendes se votimit me numer 1797 u gjend nje flete votimi per kandidatin demokrat qe mbante vulen e qendres se votimit me numer 1801.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.090Z

Bajamet kane efekt antioksidues

Shkencetaret nga Universiteti i Bostonit kane studiuar frytet e bajameve, duke vertetuar efektin antioksidues te ketij fryti aror. Studiuesit kane zhvilluar disa hulumtime njemujore ne 27 vullnetare te shendoshe, te ndare ne tre grupe, te cilen kane marre sasi te ndryshme te bajameve. Grupi i cili p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.177Z

Prostituoi te fejuaren, vjen Kane

Artan Cena TIRANE - I denuar per shfrytezimin e te fejuares dhe ne kerkim prej disa vitesh, dje eshte sjelle me pranga ne duar nga Italia, Arjan Kane. Burime zyrtare te Policise se Shtetit, kane bere te ditur se, nga Interpol Tirana ne bashkepunim me Interpol Romen eshte bere ekstradimi nga Milano (

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.530Z

Gabim e kane

Isa Mustafa tha se Fatmir Rexhepi gaboi kur tha se pas zgjedhjeve LDK146ja do te hyje ne koalicion qeverises me PDK146ne. Kjo sipas tij nuk do te ndodhe kurre. Kryetari i ri i LDK146se tha se do te kerkoje falje publike nese partia e tij del keq ne zgjedhjet e 12 dhjetorit. Nga Express me 15 nento

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.503Z

Mjekesia, 84% kane paguar ryshfet

Mjeket shqiptare rezultojne se jane te korruptuar. Pas nje sondazhi te kryer nga gazeta “Koha Jone”, rreth 84 per qind e votuesve kane pohuar se jane dhene ryshfet te mjeket gjate kryerjes se nje ekzaminimi. Dhe vetem 12,6 per qind e ketyre votuesve kane pranuar se sistemi shendetesor nuk eshte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.070Z

Edhe femrat kane fantazi seksuale

0 brbr brbrMjaft me mitet Femrat nuk jane aq indiferente nga sa mendoni kur vjen puna tek fantazite seksualebr Nje liber i gazetarit amerikan Daniel Bergner me titull fare duan femrat sjell nje permbledhje intervistash e seancash intime te femrave te zakonshme me seksologe psikiater etjbr Ja cilat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.493Z

Kometat nuk kane uje

0 brbr brbrShkencetaret europiane kane hequr nje here e mire dyshimet se uji ne toke 3-8 miliarde vite me pare mund te kete ardhur nga kometatbrbr brbrTashme mbetet per tu vertetuar se origjina e nje prej perberesve kryesore te zhvillimit te jetes ka ardhur nga asteroidetbrbr brbrKy eshte rezultati

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama