Rezultate te kerkimit per termin: +Kantautori +Makashi

Meta: total 25 / total_found 25 / time 0.000 / keyword[0] kantautori / docs[0] 527 / hits[0] 686 / keyword[1] makashi / docs[1] 190 / hits[1] 372 /
Këtë vit do të bëhet baba? Redon Makashi rrëfehet për jetën private
  • 2017-01-14

Këtë vit do të bëhet baba? Redon Makashi rrëfehet për jetën private

Kjo vonesë ka ndodhur edhe për shkak të egoizmit tim Kështu e ka përshkruar Redon Makashi vonesën e krijimit të familjes dhe statusin e tij si beqar për shumë vite. I ftuar sot në programin Rudina në Tv Klan, përveç kujtimeve nga rinia e tij në muzikë, projektet muzikore që pret ti r

Redon Makashi Po ndihmoj femijet jetime por nuk do te doja te biresoja nje te tille
  • 2015-01-17

Redon Makashi Po ndihmoj femijet jetime por nuk do te doja te biresoja nje te tille

e Shtune 17 Janar 20151746 pm p classwp-caption-textNe foto Redon Makashi me femijet jetimebrbrNdjesine e pare prej tyre e perjetoi me 17 dhjetor te vitit qe lame pas kur vendosi te festonte ditelindjen ne nje menyre krejt ndryshe prane shtepise se femijes Zyber Hallulli ne Tira

Lamtumira me duartrokitje
  • 2014-11-19

Lamtumira me duartrokitje

e Merkure 19 Nentor 20141142 am p classwp-caption-text Dje gjate homazhevebrbrCeremonia u zhvillua ne hollin e Radio Televizionit Shqiptar Nuk munguan as politikanetbrbrMamaqi ne lot Ta falenderojme per dashurine qe na dhabrbrSyzet e erreta nuk e fshihnin dot pikellimin e qindra

Redon Makashi kapet në shoqërinë e ish-të dashurës
  • 2014-02-15

Redon Makashi kapet në shoqërinë e ish-të dashurës

TIRANE - Edhe pse historia e tyre e dashurisë pothuajse i ka kaluar dy dekada, duke pasur uljet dhe ngritjet e veta, ata na rishfaqen sërish bashkë në këtë prag 14 Shkurti. Kantautori Redon Makashi dhe gazetarja Elda Koçi, pas lajmit për ndarjen e tyre, foto

Redon Makashi kapet në shoqërinë e ish-të dashurës
  • 2014-02-15

Redon Makashi kapet në shoqërinë e ish-të dashurës

TIRANE - Edhe pse historia e tyre e dashurisë pothuajse i ka kaluar dy dekada, duke pasur uljet dhe ngritjet e veta, ata na rishfaqen sërish bashkë në këtë prag 14 Shkurti. Kantautori Redon Makashi dhe gazetarja Elda Koçi, pas lajmit për ndarjen e tyre, fotografohen sërish bashkë në Tiran

No Pic available
  • 2013-09-29

“Ditari” i Redon Makashit: Më parë fëmija, pastaj martesa

Redon Makashi, kantautori i njohur i skenës shqiptare, rrëfen sot në një intervistë të veçantë për “Bluetooth”, projektin e tij të fundit, që mban titullin ‘Ditari’. Një bashkëpunim i gjetur për stinë

No Pic available
  • 2013-09-28

Redon Makashi: Ju tregoj fletet e“Ditarit” Yllka Selita

Kantautori i mirenjohur Redon Makashi i ka munguar per disa kohe tregut muzikor. Por ja ku eshte rikthyer dhe kete here nuk eshte vetem. Makashi paraqitet para publikut ne nje projekt me nje muzikant nga Struga, Vullnet Ibrahimi, i cili eshte bashkautor ne te gjithe elementet e krijimit te kenges se