Rezultate te kerkimit per termin: +Kapelja

Meta: total 202 / total_found 202 / time 0.000 / keyword[0] kapelja / docs[0] 202 / hits[0] 260 /
Kjo është arsyeja pse mbretëresha Elizabeth vishet gjithmonë me ngjyra të ndezura
  • 2017-06-08

Kjo është arsyeja pse mbretëresha Elizabeth vishet gjithmonë me ngjyra të ndezura

Kemi vënë re se në të gjitha daljet, mbretëresha Elizabeth vishet me ngjyra të ndezura të cilat bien në sy. Fakti që ajo ka këtë lloj stili nuk është vetëm çështje preference personale. Sipas vajzës së saj Sophie, 91-vjeçarja përdor këto ngjyra që të sigurohet se qytetarët e

Zbuloni arsyen pse mbretëresha Elizabeth vishet me ngjyra të ndezura
  • 2017-06-07

Zbuloni arsyen pse mbretëresha Elizabeth vishet me ngjyra të ndezura

Kemi vënë re se në të gjitha daljet, mbretëresha Elizabeth vishet me ngjyra të ndezura të cilat bien në sy. Fakti që ajo ka këtë lloj stili nuk është vetëm cështje preference personale. Sipas vajzës së saj Sophie, 91-vjecarja përdor këto ngjyra që të sigurohet se qytetarët e th

Së prapthi, një vepër për fëmijët në Teatrin e Metropolit
  • 2017-05-06

Së prapthi, një vepër për fëmijët në Teatrin e Metropolit

Qendra Kulturore Tirana (Teatri Metropol) sjell këtë fundjavë për publikun e vogël premierën Së prapthi, me regji të Aldi Hysotoçit. Së prapthi është një shfaqje interaktive dhe argëtuese, është shfaqja e dytë e këtij lloji që Teatri Metropol vë në skenë, si pjesë e platformë

No Pic available
  • 2017-03-05

Paloka ngatërron fushatën

Kreu i grupit parlamentar të PD-së, Edi Paloka, është shfaqur sot te çadra e protestës së opozitës me një kapele të përdorur gjatë fushatës së Donald Trump në SHBA. Kapelja ngjyrë blu dhe me mbishkrimin Trump, ka gjithashtu edhe sloganin Make Amerika Great Again. Ky është slogani q

Trump flet kundër Kinës, por ironia ndodh në ceremoninë e inaugurimit
  • 2017-01-30

Trump flet kundër Kinës, por ironia ndodh në ceremoninë e inaugurimit

Presidenti i ri amerikan Donald Trump, ka firmosur rishikimin e marrëveshjeve tregtare me Kinë në tentativë për të zvogëluar ekspansionin e vendit komunist në tregjet amerikane. Por ndërkohë që ka folur vazhdimisht kundër këtij shteti, kapelja e inaugurimit mban stampën Made in China,

Ne tapetin e kuq te Amrican Music Awards 2016
  • 2016-11-21

Ne tapetin e kuq te Amrican Music Awards 2016

var fbShare url httpvizionplusalne-tapetin-e-kuq-te-amrican-music-awards-2016size smallbrbrAmerican Music Awards u zhvillua diten e djeshme ne LA Gigi Hadid dhe Jay Pharaoh kane qene prezantuesit e ketij viti nderkohe qe emra te njohur si Ciara Robert Downey Jr Nina Dobrev apo Mat

Duamë! Duaje ombrellën time!
  • 2016-11-05

Duamë! Duaje ombrellën time!

Historia e dashurisë së James Joyce, e lënë në dorëshkrim Alda Bardhyli Ata gishtërinj të ftohtë e të qetë kanë prekur faqet e shkruara, mirë e marrë, fletët ku trupi im do të vezullojë përjetë. Gishtrinj të qetë, të ftohtë e të qashtër. A kanë gabuar ndonjëherë vallë? T