Rezultate te kerkimit per termin: +Kapen

Meta: total 1000 / total_found 7856 / time 0.004 / keyword[0] kapen / docs[0] 7856 / hits[0] 8514 /
Rama i bindur: Hapen negociatat; Peshqit e mëdhenj po kapen
  • 2019-04-11

Rama i bindur: Hapen negociatat; Peshqit e mëdhenj po kapen

Në fjalën e mbajtur gjatë seancës plenare, kryeministri Edi Rama foli për integrimin e Shqipërinë në Bashkimin Europian. Ai u shpreh i bindur se negociatat do të hapen, duke përmendur edhe reformat e ndërmarra. “Rikonfirmimi i rekomandimit pa kushte për të dytën herë nga KE pë

No Pic available
  • 2019-04-11

Tentojnë të vjedhin magazinën, por kapen mat arrestohen (EMRAT)

Kur gjithë vëmendja e Policisë së Shtetit është zhvendosur në Rinas, pas grabitjes së 10 milionë eurove nga banda e Admir Murataj, në Shqipëri janë hedhur në veprim skifterët e vegjël. Kështu, dy të rinj në Sarandë janë kapur në flagrancë teksa kishin hyrë për të vjedhur në

No Pic available
  • 2019-03-28

1 mln paund drogë në banesë, kapen kopshtarët shqiptarë në Britani (Emrat)

Dy kopshtarë kanabisi që kujdeseshin për një fabrikë droge me vlerë 1 milionë paund, ishin pjesë e një rrjeti kriminal. Sipas BBC, dy shtetasit shqiptar: 29-vjeçari Daniel Muhaj dhe 35-vjeçari Eglant Selenica jetonin në një zonë industriale në Redgrave, Suffolk. Dyshja, tashmë e arr

Kufiri me Greqinë/ Kapen 63 kg marijuanë, pranga 2 shqiptarëve (FOTO)
  • 2019-03-21

Kufiri me Greqinë/ Kapen 63 kg marijuanë, pranga 2 shqiptarëve (FOTO)

Një sasi e konsiderueshme lënde narkotike, e nisur nga Shqipëria është kapur sot në Kozani të Greqisë. Mësohet se 63 kilogramë marijuanë janë kapur sapo kanë kaluar kufirin greko-shqiptar dhe transportoheshin me një automjet tip Audi.

Karaburun/ Kapen 300 kg hashash, arrestohen dy trafikantë (FOTO & EMRAT)
  • 2019-03-20

Karaburun/ Kapen 300 kg hashash, arrestohen dy trafikantë (FOTO & EMRAT)

Një aksion i Policisë kufitare Delta Forcë dhe efektivëve nga Drejtoria e qarkut të Vlorës, ka bërë që të ndalet pa startuar ende trafiku i 300 kg lëndë narkotike drejt Italisë. Bëhet me dije se sasia e kanabisit u sekuestrua në gjirin e quajtur Petruna në gadishullin e Karaburunit.

Kapen me 31 kg drogë, babë e bir në pranga
  • 2019-03-12

Kapen me 31 kg drogë, babë e bir në pranga

Një operacion antidrogë i koduar Lënginas ka sekuestruar 31 kilogramë kanabis sativa, duke vënë në pranga babë e bir. Operacioni u zhvillua gjatë kësaj të hëne, ku u arrestuan B.G., 51 vjeç dhe djali i tij A.G., 27 vjeç, banues në Patos. Kjo pasi në banesën e tyre u gjetën dhe seku

Korrierët shqiptarët kapen me kokainë. Ja se çfarë i thanë policisë
  • 2019-03-12

Korrierët shqiptarët kapen me kokainë. Ja se çfarë i thanë policisë

Dy korrierë shqiptarë të drogës u arrestuan në Raguza nga oficerët e skuadrës së policisë së shtetit italian. Të arrestuarit jetonin prej disa kohësh në Raguza. Njëri prej tyre është identifikuar me inicialet E.H., 28 dhe tjetri J.A., 20 vjeç. Shqiptarët udhëtonin në një makinë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama