Rezultate te kerkimit per termin: +Kapet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.763Z

PARIS HILTON kapet përsëri me drogë

Kjo nuk është hera e parë që bukuroshja Hilton kapet  me drogë. Tashmë të gjithë e dimë se ajo konsumon drogë të lehta,për shkak se ajo ka dalur hapur me këtë. Është arrestuar disa herë për këtë,por Hilton nuk ka nxjerrë ndonjë mësim nga kjo,pasi është kapu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.047Z

Kapet Zanna, bosi shqiptar i mafias siçiliane

Policia italiane ka arrestuar shqiptarin Zamir Dajcaj, një eksponent i rëndësishëm i familjes mafioze Ala mazzarrota, me aktivitet në provincën e Mesinës në Siçili. Dajcaj, 46 vjeç, njihej me pseudonimin bosi Zanna. Ai është dënuar në vitin 2014 me 12 vjet burg gjatë hetimeve të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.695Z

Rexhep Meidani kapet duke vjedhur

Nga Elvi Fundo Ish- presidenti i republikës, zoti Rexhep Meidani, ka botuar sot në të përditshmen Panorama një analizë me titull Euro e dobët për Europë të fortë. Pikërisht, me këtë analizë, zoti Meidani, duke dhënë edhe statistika, kërkon të na tregojë mbi ekonominë europian

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.362Z

Vlore Kapet peshkaqeni 350 kg

Vlore Kapet peshkaqeni 350 kg E merkure 30 Janar 2013 1428 p styletext-align justify Vlore kapet peshkaqeni 350 kgNje peshkaqen i madh eshte kapur ne ujerat shqiptare nga anijet e peshkimit ne Vlore Peshkaqeni peshonte 350 kg dhe me nje gjatesi prej 4 metrash Ai u kap dy milje larg Ishullit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.510Z

Kapet tigri që hante njerëz

Indi Një tigër që besohet se ka vrarë tre fshatarë gjatë javës së fundit në shtetin indian të Karnatakës në jug të vendit u kap, tha një zyrtar. Kafsha u godit me qetësues dhe u vendos në një kafaz. Banorët vendës po kërkojnë kompensim për familjet e të vrarëve dhe kërkojnë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.961Z

VIDEO/ Seks në xhami: Imami kapet mat

Një imam ka gjetur ndoshta vendin më të papërshtatshëm për të shfryrë epshet e tij. Imami i paidentifikuar është kapur teksa bënte seks me një grua të martuar në një xhami të qytetit Fes në Marok. Ishte burri i femrës që u kap ai që denoncoi ngjarjen te besimtarët të cilët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.047Z

Tiranë/ Kapet në flagrancë hajduti serial i banesave

Policia e Tiranës njofton se ka kapur në flagrancë një shtetas 44-vjeçar në Tiranë teksa po grabiste një banesë. “Më datë 17.11.2016, Specialistët e Komisariatit të Policisë Nr 4, bënë të mundur arrestimin në flagrancë të shtetasit: – Fatos Zade, 44 vjeç, banues

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama