Rezultate te kerkimit per termin: +Kaq

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.223Z

FOTOT/ Amerika, kaq e madhe dhe kaq e bukur!

Nga malet gjigande tek shkretëtirat e pamasa, kjo është Amerika, e madhe dhe e bukur. Fotot befasuese janë realizuar nga Randy P. Martin, 30 vjeç, që shëtiti në mbarë Shtetet e Bashkuara të Amerikës për të sjellë këto peizazhe mahnitëse.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.474Z

Janë kaq reale dhe kaq të frikshme njëkohësisht (FOTO)

Kur i sheh për herë të parë, stepesh. Duket sikur këta të rinj janë pjesë e një shfaqje të frikshme. Në fakt janë punime artistike të një japonezi. Duke përdorur vetëm bojëra akrilike, këto imazhe realiste janë të atilla, sa të bëjnë të ngulësh sytë në to. C

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:11.947Z

Gjarpërinjtë e mi janë kaq simpatikë dhe kaq të dashur (FOTO)

Ky njeri ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të festuar mbërritjen e Vitit të Ri kinez, që njihet edhe si Viti i Gjarprit. Burri nga Manila në Filipine, është fotografuar duke përqafuar gjarpërinjtë e tij pitonë. Mes tyre janë edhe një albinot burmezë, një gjar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.382Z

"Pse me kaq do te me genjesh ti, une kaq kam rrogen"

  Kur lexoj deklaratat e pasurisë së politikanëve në gazetën tuaj, më vinë në mendje ankesat e përhershme të administratës për rroga të ulëta. Dhe mendoj se kjo situatë nuk varet nga puna, varet sa kane ne dore te korruptohen. Rrogat e tyre jane kaq te larta se jane nen idene

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.677Z

Muzika kaq delikate

Nis sot edicioni i 50-te i Festivalit te Kenges ne RTSH. Jane 28 kenge qe do te konkurrojne per cmimin e pare te festivalit e me pas per te perfaqesuar Shqiperine ne Festivalin Evropian. Sot eshte nata e pare gjate se ciles do te ngjiten ne skene 14 kenget e para nen prezantimin e Hygerta Sakos Kres

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.642Z

As pas kaq vitesh nuk kuptoj, pse eshte kaq i ngutur ky njeri?

  Me shume entuziazem Kryeministri deklaroi se nuk na ndalon asgje ne ngritjen e nje centrali berthamor. Edhe tani pas kaq shumë vitesh që ky njeri është në politikën e këtij katundi të Europës, nuk kam asgje te qarte se pse eshte kaq i ngutur dhe kaq rrëmujshëm ekspresiv? Megjithes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.743Z

Kaq prane kaq larg

Po plakem. Dalengadale po plakem. Jo kete nuk ma kujtoi ndonje fotografi e vjeter as dhimbjet e mesit qe bejne cbejne me vizitojne gjithnje e me dendur. Ma kujtoi rishtas ose me mire me ndihmoi te ndergjegjesohem per te muzika. Prej disa javesh apartamentin perbri e kane marre me

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama