Rezultate te kerkimit per termin: +Karaibe

Meta: total 478 / total_found 478 / time 0.000 / keyword[0] karaibe / docs[0] 478 / hits[0] 566 /
No Pic available
  • 2017-05-15

David Beckham i dhuron bashkëshortes një ishull në Karaibe

Ish-futbollisti i njohur, David Beckam di si të marrë zemrën e gruas së tij, Victoria pasi ka menduar që ti dhurojë një ishull në Karaibe. Këtë gjë ai do ta bëjë si dhuratë për 20-vjetorin e martesës së tyre. Sipas Daily Star, ai është përgatitur që të shpenzojë 9 milionë dol

Trendi më i ri i modës
  • 2017-05-15

Trendi më i ri i modës

Një tendencë e re shumë e çuditshme po përhapet në pube. Gratë kanë krijuar një stil të ri dhe shkojnë në pube të veshur vetëm me një shirit të zi, i cili mbulon zonat intime të trupit të tyre. Trendi i ri i modës është dizenjuar nga Joel Alvarez, nga Miami, i cili nisi projekti

No Pic available
  • 2017-05-14

David Beckham i blen Victorias një ishull në Karaibe

Davdi Beckham do i blejë gruas së tij Victoria një ishull privat në Karaibe si dhuratë për 20-vjetorin e takimit të tyre. Pasi festoi 42-vjetorin e ditëlindjes më 2 maj, Beckham tani dëshiron që të festojë 20 vitet që ka kaluar së bashku me stilisten e famshme. Ata janë martuar në 4

No Pic available
  • 2017-05-06

Macron, shënjestër e një sulmi kibernetik

Fushata e kandidatit presidencial francez, Emmanuel Macron ka qenë në shënjestër të një sulmi masiv kibernetik, pasi një sërë dokumentash u publikuan në internet. Sipas përfaqësuesve të kësaj fushate, dosje të vërteta ishin përzier me dosje të rreme për të shkaktuar konfuzion në

No Pic available
  • 2017-03-08

Çfarë ka ndodhur më 8 mars?

1700 – Lindi Anne Bonny irlandeze-amerikane – pirate e famshme që vepronte në Karaibe. Në tetor 1720, ajo u kap, u dënua me varje nga guvernatori i Xhamajkës, por u mbrojt duke thënë se ishte shtatzënë; ligji britanik parashikonte shtyrjen e ekzekutimit në raste të tilla. Nuk

Bukuroshet që po çmendin Britaninë me postimet e tyre
  • 2017-03-02

Bukuroshet që po çmendin Britaninë me postimet e tyre

Ato janë mjaft të njohura për publikun britanik. Bëhet fjalë për bukuroshet Jemma Lucy dhe Chantelle Connelly të cilat kanë bërë me javë të tëra që mediat ti kenë në qendër të vëmendjes. Të dyja publikuan fotografi në rrjetet sociale sikur mes tyre kishte një lidhje dashurie, p

FOTOT/ Këto vajza po çmendin Britaninë me fotot dhe videot e tyre
  • 2017-03-02

FOTOT/ Këto vajza po çmendin Britaninë me fotot dhe videot e tyre

Jemma Lucy dhe Chantelle Connelly janë dy personazhe mjaft të njohura për publikun britanik. Mjaft tërheqëse dhe të pëlqyera nga audienca, ato kanë bërë që me javë të tëra, mediet ti kenë në qendër të vëmendjes. Të dyja publikuan fotografi në rrjetet sociale sikur mes tyre k