Rezultate te kerkimit per termin: +Karburantet

Meta: total 1000 / total_found 1442 / time 0.000 / keyword[0] karburantet / docs[0] 1442 / hits[0] 1834 /
No Pic available
  • 2016-10-20

Arrest me burg per ish gardistin, grabiste karburantet

Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë arrest me burg për ish-gardistit Geraldo Guci. Ish-gardisti akuzohet për grabitjen e katër karburanteve në Tiranë, grabitje të realizuara kryesisht gjatë natës. Policia e Tiranës njoftoi arrestimin e Gucit më 18 tetor. Policia sqaronte se 21

Grabites i karburanteve ne Tirane Geraldo Guci perjashtohet nga Garda
  • 2016-10-19

Grabites i karburanteve ne Tirane Geraldo Guci perjashtohet nga Garda

Tirane 18 tetor 2016 NOAal- I riu i dyshuar per se paku kater grabitje karburantesh ne Tirane eshte perjashtuar nga radhet e Gardesbr br Garda e Republikes me urdher te komandantit te saj ka perjashtuar efektivin Geraldo Guci i arrestuar nga Policia e Tiranes per veprat penale te Vjedhjes me arme

Makthi i karburanteve ne Tirane ja dy grabitjet me arme nga i njejti person VIDEO
  • 2016-10-18

Makthi i karburanteve ne Tirane ja dy grabitjet me arme nga i njejti person VIDEO

Tirane 17 tetor 2016 NOAal - Dalin te tjera detaje nga grabitja e karburantit ne zonen e Selites ne Tirane News24 thote se siguron nje video e cila tregon personin i cili me kapuc largohet ne kembe pasi ka grabitur punonjesin e karburantitbr br Mesohet se e njejta pike karburanti eshte grabitur ed

No Pic available
  • 2016-10-18

Gardisti dyshohet si grabitësi i karburanteve në Tiranë, arrestohet

Policia e Tiranës arrestoi një person i cili dyshohet se grabiste karburantet Personi i ndaluar është Geraldo Guçi dhe operacioni u kodua “Grabitësi” Policia thotë se 21 vjeçari punote në Gardën e Republikës dhe dyshohet se është autor i 4 grabitjeve, e fundit grabitja e kar

Grabitesi i karburanteve ne Tirane Geraldo Guci perjashtohet nga Garda
  • 2016-10-18

Grabitesi i karburanteve ne Tirane Geraldo Guci perjashtohet nga Garda

Tirane 18 tetor 2016 NOAal- I riu i dyshuar per se paku kater grabitje karburantesh ne Tirane eshte perjashtuar nga radhet e Gardesbr br Garda e Republikes me urdher te komandantit te saj ka perjashtuar efektivin Geraldo Guci i arrestuar nga Policia e Tiranes per veprat penale te Vjedhjes me arme

Pamjet e gardistit qe grabiste karburantet si vepronte FOTO VIDEO
  • 2016-10-18

Pamjet e gardistit qe grabiste karburantet si vepronte FOTO VIDEO

Tirane 18 tetor 2016 NOAal- Policia e Tiranes publikon pamjet e punonjesit te Gardes Geraldo Guci i dyshuar per kater grabitje me arme ne karburante ne kryeqytetbr br Guci shihet i veshur sportiv ku me pistolete ne dore dhe me fytyren e mbuluar kercenon punonjesit e karburantit ne dy raste te ndry

No Pic available
  • 2016-09-17

E vërteta e fshehur e ARMO-s: Ata që e morën mashtruan dhe qeverinë amerikane

Pa dhënë asnjë sqarim se çfarë po ndodh në të vërtetë me rafinerinë e vetme të përpunimit të naftës në Shqipëri, qeveria shqiptare prezantoi investitorët e saj të rinj në një terr të plotë informativ. Nuk u shpjegua se çfarë ka ndodhur në të vërtetë me pronësinë e saj,