Rezultate te kerkimit per termin: +Karburantet

Meta: total 1000 / total_found 1458 / time 0.001 / keyword[0] karburantet / docs[0] 1458 / hits[0] 1854 /
No Pic available
  • 2017-06-25

Arrin në 148 numri i të vdekurve nga zjarri në Pakistan

Ka arritur në 148 numri i personave të vdekur në Pakistan pasi një kamion cisternë u përmbys në një autostradë, në jugperëndim të qytetit Multan. Personat ishin duke u munduar të merrnin karburantet nga rrjedhjet e kamionit. Policia u mundua që të lokalizojë vendin pas incidentit kur

No Pic available
  • 2017-05-16

Zgjedhjet, Malaj: Urdhri i Ramës për administratën i pamjaftueshëm

Ish-ministri i Financave, Arben Malaj, thotë në Ekopolitikë nga Aurora Sulçe në Ora News se ka ardhur koha që komisionet zgjedhore të mos bëhen nga përfaqësues politik. Sipas tij, urdhri i Ramës për të mos lejuar përfshirjen e administratës në zgjedhje është i pamjaftueshëm. Pjes

Ahmetaj: Ekonomia në tremujorin e parë rritje me rreth 3%
  • 2017-05-16

Ahmetaj: Ekonomia në tremujorin e parë rritje me rreth 3%

Ecuria e ekonomisë shqiptare ka qenë pozitive dhe Reforma në Drejtësi është një instrument për të çliruar potencialin ekonomik. Ministri i Financave Arben Ahmetaj u shpreh kështu gjatë një bashkëbisedimi me median. Ai bëri një pasqyrim të situatës ekonomike në vend ku tha se : Rr

Basha: Lekët tona i merr shteti i leshit. Arrestoni Tahirin, pastaj kapobandën
  • 2017-04-17

Basha: Lekët tona i merr shteti i leshit. Arrestoni Tahirin, pastaj kapobandën

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nga çadra e ngritur përpara kryeministrisë, pas një takimi të zhvilluar me përfaqësues të biznesit, akuzoi qeverinë se ka zhvatur çdo kacidhe të mundshme nga xhepat e çdo shqiptari për hir të 10 a 15 individëve që kanë gjithë pushtetin ekon

Durrës, grabiten 2 karburante thuajse në të njëjtën kohë
  • 2017-01-10

Durrës, grabiten 2 karburante thuajse në të njëjtën kohë

  Dy karburante janë grabitur  paraditen e sotme pothuajse në të njejtën kohë. Ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme në zonën e Fllakës, Durrës, por nga policia janë raportuar vetëm në orët e mbrëmjes. Sipas policisë, katër persona të armatosur kanë grabitur brenda disa minuta

Goditet grupi kriminal që grabiste karburantet me armë, 2 në pranga
  • 2017-01-10

Goditet grupi kriminal që grabiste karburantet me armë, 2 në pranga

Policia e Durrësit ka goditur një grup kriminal që grabisnin karburante me maska dhe armë në Shijak. Burime nga policia e qytetit bregdetar bëjnë me dije se janë arrestuar shtetasit  Klajdi Pupa dhe Florian Thana si dhe është shpallur në kërkim shtetasi me inicialet B.K., 20 vjeç. Spec

No Pic available
  • 2017-01-09

Durrës, 4 persona të armatosur grabisin 2 karburante

Dy karburantë janë grabitur ditën e sotme brenda pak minutave. Ngjarja ka ndodhur paraditën e sotme në zonën e Fllakës, por nga policia janë raportuar në orët e mbrëmjes. Sipas policisë, katër persona të armatosur kanë grbitur brenda disa minutave dy karburantet në të dy anët e aut