Rezultate te kerkimit per termin: +Karolins

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] karolins / docs[0] 2 / hits[0] 2 /
SHBA, kuvendet entuziazmojnë dy partitë politike
  • 2012-09-07

SHBA, kuvendet entuziazmojnë dy partitë politike

Demokratët në Shtetet e Bashkuara kanë rritur besimin pas emërimit zyrtar të presidentit Barak Obama për një mandat të dytë katërvjeçar në kuvendin e tyre kombëtare në Sharlot të Karolinsë së Veriut. Republikan&eu

No Pic available
  • 2010-09-02

Amerika pregatitet për uraganin Earl.

Autoritetet amerikane po bhen gati pr uraganin Earl q do t kaloj n 24 or, brigjet e Karolins s Veriut duke prekur t gjith bregun atlantik, deri n Nju Jork, Nju England dhe Mein. Zyrtart e lart thon se jan marr t gjitha masat pr t parandaluar masat e rnda nga uragani q ka arritur fuqin 5.