Rezultate te kerkimit per termin: +Karolinat +Veriore

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] karolinat / docs[0] 5 / hits[0] 5 / keyword[1] veriore / docs[1] 15698 / hits[1] 20628 /
Ngrin SHBA, temperaturat shkojnë në -30 gradë celsius
  • 2018-01-06

Ngrin SHBA, temperaturat shkojnë në -30 gradë celsius

Bregdeti Lindor i Amerikës se Veriut po dridhet nga i ftohti rekord që ka sjellë i ashtuquajturi cikloni bombë, i cili ka zbardhur edhe Floridën. Në disa pjesë të Shteteve të Bashkuara dhe Kanadasë temperaturat ranë në -29 gradë celsius, por u ndjenë si -67 gradë mbrëmjen e të premt

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama