Rezultate te kerkimit per termin: +Kartoni

Total: 1809
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.245Z

Kartoni i kuq, 2000 leke

Një lojtari në kampionatin shqiptar, në këtë sezon, kartonët e verdhë do t\'i kushtojë një javë pezullim. Komiteti ekzekutiv në mbledhjen e djeshme ka vendosur që në kampionat një lojtar të pezullohet me 2 kartona të verdhë dhe jo me tre, si sezonin e shkuar. Gjithashtu, komiteti ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:00.037Z

Dogji bunkerë kartoni, dosja në prokurori

Ditën e zgjedhjeve, Altin Goxhaj që drejton në Tiranë një lëvizje me emrin “Zgjohu”, në mënyrë simbolike dogji para Galerisë së Arteve disa bunkerë tip kartoni, në shenjë proteste ndaj kreut të bashkisë, Edi Rama. TIRANE- Është dërguar në Prokurorinë e Tiranës dosj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.095Z

Kartoni Jeshil

Në Europë, çdo vit, ndodhin më shumë se 500.000 aksidente midis automobilistëve që nisin udhëtimin nga shtete të ndryshme të Sistemit të Kartonit Jeshil. Nëse ju përfshiheni në një aksident rrugor në vendin tuaj, i cili shkaktohet nga një mjet me targa të huaja, ju mund të zgjidhn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.108Z

FOTOLAJM / Policë prej kartoni nëpër autostrada: Ulni shpejtësinë

Tiranë - Policia e Shtetit ka përforcuar masat e sigurisë në kuadër të sezonit turistik e një prej tyre duket se janë edhe këta policë rrugorë prej kartoni, të ngjitur në shtyllat anash rrugëve, natyrisht pranë një makine gjithashtu prej kartoni. Nuk dihet nëse kjo ide është pjes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

Milo: Berisha krijoi shtet kartoni

Kryetari i Partis Demokracia Sociale, Paskal Milo, ka akuzuar kryeministrin Sali Berisha dhe qeverin e tij, se janshkak pr nj kapje t shtetit nga mafia ekonomike. Deklarata e tij shtgjat mbledhjes s Komitetit drejtues t PDS-s. Milo tha se qeveria Berisha ka formuar nj shtet kartoni t mbrthyer nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.651Z

Një kuti kartoni terrorizon bankën/ Psikiatria: Tritoli ka shtuar të sëmurët mendorë

Një kuti kartoni ka terrorizuar punonjësit e një banke në Shkodër, ndërsa ka alarmuar policinë e këtij qyteti. Sipas A1Report, kutia ishte përpara derës së filialit të bankës. Kaq ka mjaftuar dhe forcat e policisë bllokuan lëvizjen e mjeteve dhe të qytetarëve për disa minuta. Pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.018Z

Kartoni i verdhë skualifikon Lalën

14/03/2005  Edhe pse ka qenë për më shumë se 90 minuta në fushë, mesfushori shqiptar, Altin Lala, nuk ka mundur të ndihmojë Hanoverin e tij, në shmangien e humbjes, në fushën e Volfsburgut. Rezultati përfundimtar i kësaj ndeshjeje ishte 1-0, në favor të kundërshtarëve, nd

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama