Rezultate te kerkimit per termin: +Kasano

Meta: total 404 / total_found 404 / time 0.000 / keyword[0] kasano / docs[0] 404 / hits[0] 660 /
Serie A Juventus ngjitet ne vend te dyte
  • 2016-01-11

Serie A Juventus ngjitet ne vend te dyte

brbrNe takimin e fundit te javes se 19 te serise A Juventus arriti nje fitore te rendesishme ndaj Samdorias duke u ngjitur ne vend te dyte ne renditjen e pergjithshme me pike te barabarta me Inter Ne Marasi zonja e vjeter fitoi 2-1 perballe nje skuadre qe vinte pas dy fitoreve rresht dhe per me tep

Liverpul mund Stok Siti
  • 2016-01-06

Liverpul mund Stok Siti

brbrLiverpuli hodhi nje hap mjaft te rendesishem drejt finales se kupes se Liges teksa fitoi ne takimin e pare gjysmefinale ne fushen e Stok City me rezultatin 1-0 Ne Britania Stadium skuadra e Jurgen Klop fitoi me rezultatin 1-0 fale golit te Jordan Ibe ne minuten e 37 te takimit Nje fitore qe zbeh

Greqia në Olimpin e futbollit evropian
  • 2015-11-21

Greqia në Olimpin e futbollit evropian

Nga historia e evropianëve të futbollit, 1960-2012 Greqia në Olimpin e futbollit evropian,  Portugali, 2004 Nga Skifter Këlliçi Nuk kishte ndodhur dhe nuk ka ndodhur ende që në një evropian,madje edhe botëror futbolli, përfaqësuesja e vendit organizator të ndeshet në takimin përurue

Allegri Me Romen lufte deri ne fund per titullin
  • 2014-11-09

Allegri Me Romen lufte deri ne fund per titullin

Pas fitores se mundimshme ne Champions League ndaj Olimpiakos Juventusi perqendrohet ne Serine A ku e pret nje transferte e veshtire me Parmen ne Tardini Massimiliano Allegri kujton se formacioni i Roberdo Donadonit vjen me moral te larte pas suksesit me zikalterit ndersa bardhezinjte mund te vuajne

Shperthen Interi spektakel i Milanit
  • 2014-09-15

Shperthen Interi spektakel i Milanit

e Hene 15 Shtator 20141245 pm Interi shperthen ndaj Sasuolos duke e mundur me goleade Ikardi ne minuten e 7-te e nisi serine e golave duke vazhduar Koavacic ne minuten e 21-te Mbrojtja e Sasuolos nuk kishte force qe te ndalte sulmin superior te skuadres vendese Ikardi realizoi

Van Gal: Nuk është normale të luajmë me këtë vapë
  • 2014-06-29

Van Gal: Nuk është normale të luajmë me këtë vapë

Trajneri i Holandës i trembet më shumë të nxehtit sesa Meksikës Luis Van Gal është shumë polemizues në prag të sfidës Holandë-Meksikë që luhet sot në Fortaleca. Sikundër edhe para ndeshjes me Kilin, trajneri holandez sulmoi sërish FIFA-n, duke e cilësuar të papërshtatshëm orarin

No Pic available
  • 2014-06-27

Prapaskenat tek Italia, ja si u përça ekipi prej Balotelit dhe Kasanos

Ja çfarë ndodhi në dhomat e zhveshjes: nga karrigia e hedhur nga Baloteli, deri tek nervozizmi i Kasanos Nga Nicolo Schira Historia e një grupi që nuk ishte kurrë i bashkuar, një sistem në krizë. Axurrët dalin nga kjo fazë e parë e botërorit në mënyrën më të keqe të mundshme. Shp