Rezultate te kerkimit per termin: +Kasanos

Meta: total 209 / total_found 209 / time 0.000 / keyword[0] kasanos / docs[0] 209 / hits[0] 259 /
Nuk resht trafiku nga Shqiperia kapen 3 tone marijuane ne Itali
  • 2015-02-17

Nuk resht trafiku nga Shqiperia kapen 3 tone marijuane ne Itali

PUBLICITET Trafiku i lendeve narkotike me perfshirje direkte te Shqiperise nuk ka te sosur dhe vendet fqinje serish po zbulojne raste te sasive gjigantebr br Tre tone droge e cila ne tregun e zi narkotik kap vleren e rreth 50 milione euro eshte zbuluar nga policia italiane gjate nje a

Van Gal: Nuk është normale të luajmë me këtë vapë
  • 2014-06-29

Van Gal: Nuk është normale të luajmë me këtë vapë

Trajneri i Holandës i trembet më shumë të nxehtit sesa Meksikës Luis Van Gal është shumë polemizues në prag të sfidës Holandë-Meksikë që luhet sot në Fortaleca. Sikundër edhe para ndeshjes me Kilin, trajneri holandez sulmoi sërish FIFA-n, duke e cilësuar të papërshtatshëm orarin

No Pic available
  • 2014-06-27

Prapaskenat tek Italia, ja si u përça ekipi prej Balotelit dhe Kasanos

Ja çfarë ndodhi në dhomat e zhveshjes: nga karrigia e hedhur nga Baloteli, deri tek nervozizmi i Kasanos Nga Nicolo Schira Historia e një grupi që nuk ishte kurrë i bashkuar, një sistem në krizë. Axurrët dalin nga kjo fazë e parë e botërorit në mënyrën më të keqe të mundshme. Shp

Kosta Rika mposht Italine 1-0
  • 2014-06-21

Kosta Rika mposht Italine 1-0

brbrKosta Rika kthehet ne nje prej surprizave me te medha deri me tani ne kete boteror futbolli Pasi munden dy here kampionet e botes Uruguajin ne ndeshjen e pare ekipi i Amerikes Qendrore mposhti nje kampione me te madhe Italine Te kaltrit e Prandelit humben 1 me 0 duke nderlikuar shume situaten Ta

No Pic available
  • 2014-06-20

Kosta Rika është befasia e këtij Botërori, pas Uruguajit mund edhe Italinë

BRAZIL -Të mundësh Uruguajin dhe Italinë do të thotë shumë, më tepër se kualifikim në 1/8 finale të Botërorit. Kjo është Kosta Rika, e cila vetëm një herë në histori ka arritur deri më tani ta kalojë fazën e grupeve në vitin 1990. Një realitet thuajse i përmbushur edhe kësaj

No Pic available
  • 2014-06-03

Italia, ja numrat e fanellave për Botërorin

Italia ka zyrtarizuar fanellat e lojtarëve të saj për Botërorin e Brazilit. Pak surpriza: numri 10 do të jetë i Kasanos, 9 e Balotelit. Pirlo vazhdon me numrin 21, Verrati zbret një numër dhe merr 23: Perin do të ketë numrin 13, De Shilio 2-shin e tij. Numrat që lanë edhe në klube për

Bufon: Doja të largohesha, telefonata  e Kontes më ndryshoi mendjen
  • 2013-08-27

Bufon: Doja të largohesha, telefonata e Kontes më ndryshoi mendjen

Dy vjet më parë, Xhanluixhi Bufon kishte menduar seriozisht largimin nga Juventusi, por ishte një telefonatë e trajnerit Konte ajo që e bindi të qëndronte. Për herë të parë, portieri i kampionëve të Italisë tregoi këtë të vërtetë në një intervistë të publikuar dje në të për