Rezultate te kerkimit per termin: +Kashar +Partia +Demokratike

Meta: total 85 / total_found 85 / time 0.002 / keyword[0] kashar / docs[0] 1788 / hits[0] 2961 / keyword[1] partia / docs[1] 84045 / hits[1] 144100 / keyword[2] demokratike / docs[2] 106816 / hits[2] 185598 /
Top Channel: Ato që nuk thuhen në letrën e Ben Blushit
  • 2016-09-30

Top Channel: Ato që nuk thuhen në letrën e Ben Blushit

Ben Blushi vendosi të ndahet edhe zyrtarisht nga Partia Socialiste, pjesë e së cilës ishte prej gati 20 vitesh. Dhe këtë e bëri me një letër publike, nëpërmjet së cilës zbulon pikën që derdhi gotën: Shkelja e premtimit elektoral dhe lejimi i importit të mbetjeve nga kryeministri

Veliaj vs Kosova! Profilet e dy kandidatëve
  • 2015-04-17

Veliaj vs Kosova! Profilet e dy kandidatëve

Beteja e Tiranës, akti final i së cilës do të luhet më 21 qershor, do vendosë përballë një mjek të mirënjohur në Shqipëri dhe një politikan të ri, i cili prej 2003 ka qenë mjaft aktiv në jetën politike në vend Mjeku Halim Kosova do të përballet me ministrin aktual të Mirëq

PD Emiliano Shullazi kercenoi kreun e opozites
  • 2015-01-09

PD Emiliano Shullazi kercenoi kreun e opozites

0 brbr brbrKater dite pas dy ngjarjeve kriminale qe u regjistruan mbremjen e se henes ne rrugen e Kavajes dhe Qafe Kashar ne kryeqytet Partia Demokratike deklaron se Kryetari i Opozites eshte kercenuar nga Emiliano Shullazi njeri prej personave qe mbeti i plagosur ne periferi te Tiranesbrbr brbrSek

Kandiduan për kryetarë të PD-së, Basha i liron nga detyra
  • 2014-08-10

Kandiduan për kryetarë të PD-së, Basha i liron nga detyra

Kryebashkiaku i Tiranës firmos lirimin nga detyra të dy drejtorëve të tij në bashki pas kritikave të demokratëve Herion Mesi Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, tenton të shuajë zërat kritikë brenda radhëve të demokratëve lidhur me shkeljen e udhëzimit të tij, ku përcaktohesh

Kontestimet, Kokëdhima, Marto dhe Çuçi, takime në Sarandë
  • 2014-07-28

Kontestimet, Kokëdhima, Marto dhe Çuçi, takime në Sarandë

Lëvizja Deputeti socialist shprehet se nuk ka gisht për ndarjen e Himarës Kontestimet për ndarjen e Himarës i kanë detyruar deputetët e kësaj zone, Koço Kokëdhima, Andrea Marto të PS-së, si dhe ministrin Bledi Çuçi të zhvillojnë takime të tjera përpara miratimit të hartës nga Par

INUK, aksion për të hequr tabelat e reklamave në rrugë
  • 2014-07-04

INUK, aksion për të hequr tabelat e reklamave në rrugë

Operacioni Partia Demokratike: Me veprime arbitrare, inspektorët shkatërruan perlën e Jugut, Ksamilin Inspektorati Ndërtimor Urbanistik Kombëtar ka ndërmarrë një aksion për heqjen e tabelave të reklamave të vendosura pa leje nga bizneset në të gjitha akset kryesore rrugore, ndërkohë q

Olldashi  Kryetari i PD-se duhet te jete ne parlament
  • 2013-07-22

Olldashi Kryetari i PD-se duhet te jete ne parlament

Partia Demokratike duhët të ndërtojë një veprim politik të strukturuar për të rrëzuar brenda dy vjetësh, mazhorancën që rithmeloi Partinë e vjetër të punës deklaroi Sokol Olldashi  Në takimin me strukturat e d