Rezultate te kerkimit per termin: +Kasharit

Meta: total 1000 / total_found 1279 / time 0.000 / keyword[0] kasharit / docs[0] 1279 / hits[0] 2223 /
Nje qytetar humb jeten ne superstraden Tirane-Durres
  • 2016-10-20

Nje qytetar humb jeten ne superstraden Tirane-Durres

Fund fatal per nje burre i cili gjeti vdekjen ne perpjekje per te kaluar nga njera pjese e rruges ne tjetren permes trafikndareses ne superstraden Tirane-Durresbr br Ngjarja ka ndodhur para disa minutash ne kilometrin e nente te rruges qe te con ne Durres prane zones se Kasharit raporton noaal duk

Këmbësori përplaset për vdekje në zonën e Kasharit
  • 2016-10-19

Këmbësori përplaset për vdekje në zonën e Kasharit

Një shtetas ka gjetur vdekjen teksa po tentonte të kalonte rrugën në zonën e Kasharit. Viktima ende i pa identifikuar u përplas nga një automjet, duke i shkaktuar vdekjen e menjëhershme. Viktima ka tentuar të kalojë rrugën nga njëra anë e superstradës Tiranë-Durrës, në anën tjetër

Babagjyshet ja sa vite do te qendrojne ne burg Ilir Kupa dhe banda e tij
  • 2016-10-14

Babagjyshet ja sa vite do te qendrojne ne burg Ilir Kupa dhe banda e tij

Tirane 13 tetor 2016 NOAal- Gjykata e Krimeve te Renda ka dhene sot vendimet per anetaret e bandes se babagjyshave  35-vite burg jane dhene per Ilir Kupen si truri i grupit kriminal dhe Agustin Sulen bashkepunetori i Kupesbr br Denimet per te arrestuarit e tjere jane Mark Shpendi 24 vite burg E

No Pic available
  • 2016-10-08

Nesër Maratona e Tiranës, ja rrugët e bllokuara

Nesër, më 9 tetor, ora 9.00, më shumë se 1200 persona, jo vetëm nga Shqipëria, por edhe nga gjitha trojet shqiptare në vendet fqinje, do të vrapojnë në Maratonën e Tiranës 2016, e organizuar nga Bashkia e Tiranës në bashkëpunim me Federatën Shqiptare të Atletikës. Një organizim me

Bashkia e Tiranës, thirrje qytetarëve të shmangin lëvizjet me makina nesër: Akset e bllokuara
  • 2016-10-08

Bashkia e Tiranës, thirrje qytetarëve të shmangin lëvizjet me makina nesër: Akset e bllokuara

Nesër, më datë 9 Tetor 2016, ora 9.00, më shumë se 1200 persona, jo vetëm nga Shqipëria, por edhe nga gjitha trojet shqiptare në vendet fqinje, do të vrapojnë në Maratonën e Tiranës 2016, e organizuar nga Bashkia e Tiranës nëbashkëpunim me Federatën Shqiptare të Atletikës. Një

Kanabis edhe prane Tiranes
  • 2016-09-29

Kanabis edhe prane Tiranes

brbrKanabisi kultivohet edhe prane kryeqytetit Policia gjeti dhe asgjesoi dy parcela me 3132 rrenje por serish nuk arrestua asnje prej kultivuesve Operacioni i komisariatit nr 4 u zhvillua fillimisht ne afersi te fshatit Qafe Molle ku u gjeten 2200 rrenje hashashi Bimet ishin konstatuar fillimisht

No Pic available
  • 2016-09-27

Erotikë urbanistike

Nga Artan Lame Kur austriakët hodhën në kartë idetë e para rreth orientimit që do ti jepej të aksit të rrugës së Durrësit, (që aso kohe gjarpëronte nëpër tjetër shtrat kur i afrohej Tiranës), ideja e tyre rezultoi vincente. Ata e projektuan që, në aksin e saj, që prej së larg