Rezultate te kerkimit per termin: +Kashelashe

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] kashelashe / docs[0] 1 / hits[0] 3 /
Kashelashe
  • 2011-11-06

Kashelashe

...Shqiptari plehrat e veta i hedh plehrat e te tjereve i mbledh vetvetes ia hedh... Nga Edmond Tupja Mbaj mend qe nga femijeria nje kashelashe qe im gjysh ma thoshte me humor kur e zinte rrufa dhe i kullonin hundet I varfri i hedh i pasuri i mbledh para se te nxirrte shamine e ti