Rezultate te kerkimit per termin: +Kastratin

Meta: total 172 / total_found 172 / time 0.000 / keyword[0] kastratin / docs[0] 172 / hits[0] 201 /
James nderon Skënderbeun, 1-0 me Teutën
  • 2017-05-10

James nderon Skënderbeun, 1-0 me Teutën

Nëse nuk shënon Salihi, apo Latifi, topin drejt rrjetës e shtyn James Adeniy. Ishte sulmuesi nigerian njeriu i ndeshjes për kampionët në fuqi të Skënderbeut  në fitoren minimale ndaj Teutës në Niko Doava, e gjashta radhazi për korçarët në fazën e katërt. Diferenca me Kukësin mbete

No Pic available
  • 2017-03-14

Armet e rënda të cilat pritet ti ketë Ushtria e Kosovës

Ushtria e Kosovës, në të ardhmen do të ketë kapacitete mbrojtëse si forcë e cila do të ketë si mision mbrojtjen e sovranitetit dhe qytetarëve të saj. Armatimet që ka të drejtë ti bart do të jenë të gjitha armatimet që janë anti blind duke përfshirë edhe topat deri në 105 m

NA BASHKOI KËNGA POPULLORE,  NA NDAU ARROGANCA POLITIKE!
  • 2016-09-10

NA BASHKOI KËNGA POPULLORE, NA NDAU ARROGANCA POLITIKE!

Behxhet Shala (Bajgora) Hedhja vallës injorancë: Sa ishim në burgun e parë në Foçë dhe Mostar, me Rexhep Malën, Skender Kastratin dhe Agim Sylejmanin, nevoja për tu informuar për ngjarjet në Kosovë, Shqipëri, Jugosllavi dhe reagimet e shteteve kryesore vendimmarrëse për këto zhvillim

Dritan Kastrati në rolin e Elvis Preslyt
  • 2016-08-23

Dritan Kastrati në rolin e Elvis Preslyt

Nisin xhirimet e filmit më të ri të Fatmir Koçi Dritan Kastrati, aktori i njohur për rolin e Krizës tek filmi Pit Stop Mafia, nën regjinë e Fatmir Koçit do të jetë protagonisti kryesor në filmin më të ri të regjisorit Koçi Elvisi kthehet në shtëpi. I njohur për interpretime të nd

Atentati ndaj Denis  Kasës, pranga njeriut  që siguroi automjetin
  • 2016-06-12

Atentati ndaj Denis Kasës, pranga njeriut që siguroi automjetin

Policia arrestoi 41-vjeçarin Sokol Cali 6 muaj pas krimit: I dyshuari u shiti Toyotën vrasësve në Fier Mariglen Mullai Për masakrën e Fierit, kur këtë fillimvit bandat e drogës lanë hesapet, tanimë është prangosur njeriu që siguroi mjete e atentatit, ku makina që transportonte vrasë

Arrestohet vëllai i Lul Cakës: Gjobitën shokun e drogës
  • 2016-05-28

Arrestohet vëllai i Lul Cakës: Gjobitën shokun e drogës

Policia e Fierit ka shpallur në kërkim Klement Kastratin, personin që i shpëtoi sulmit me armë në janar të këtij viti. 31-vjeçari medohet se ishte shënjestra e sulmit mafioz në janar të këtij viti në aksin Lushnje-Fier, ku mbeti i vrarë Denis Kasa. Sipas Panoramës, tashmë Kas

Dritan Kastrati, midis teatrit dhe kinemasë
  • 2016-05-15

Dritan Kastrati, midis teatrit dhe kinemasë

Aktori Dritan Kastrati nga teatrot e Londrës në “Pit Stop Mafia”, një film komedi me regji të Fatmir Koçit I rritur në një qytet të pushtuar nga krimi, Kriza që fëmijë bënte diferencën. Djaloshit dikur topolak i pëlqenin mësimet, pavarësisht se këshilla e të atit, por d